Bestuur en Commissies

Huidige bezetting van het bestuur en commissies
    Bestuur
  • Kees Bartelds / Voorzitter
  • Nel Schaftenaar / Penningmeester
  • Joop Gelling / Secretaris
  • Leden
  • Ron Schaftenaar
  • Jos Klungel
  • Jack Pinkster
  • Activiteitencommissie
  • Pieter Klungel
  • Laura Norder
  • Sponsorcommissie
  • Jack Pinkster
  • Louis de Groot
  • Jeugdcommissie
  • Jos Klungel
  • Chantal de Lange
  • Kantinecommissie
  • Ron Schaftenaar
  • Harry Kroon
  • Chantal de Lange
  • Baancommissie
  • Johan Pander
  • Menno Bos
  • Dick Prins
  • Joop Gelling
  • Stoffer Plaggenborg
  • Kascommissie
  • Wicher van Achteren
  • Jans Norder
  • Ledenadministratie
  • Jos Klungel
  • Beheerscommissie "Club van 20"
  • Ron Schaftenaar
  • Jack Pinkster
  • Aron Schaftenaar
  • Competitieleider KNLTB/OGTB
  • Pieter Klungel
  • Competitieleider V&W
  • Martijn Harms
  • Privacywet beheerder
  • Joop Gelling
  • Webbeheerder ( ad interim )
  • Johan Pander

Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer vos1
Garage Vos in Oude Pekela
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
 

Mededelingen / Oproepen

Klaverblad Double Trouble toernooi is van 16 oktober t/m 24 oktober. Inschrijven is vanaf nu mogelijk!!! In "FOTOALBUM"staan nieuwe foto,s van de bouw nieuwe terrasoverkapping.

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2021 LTC Oude Pekela