Bestuur en Commissies

Huidige bezetting van het bestuur en commissies
    Bestuur
  • Kees Bartelds / Voorzitter
  • Nel Schaftenaar / Penningmeester
  • Joop Gelling / Secretaris
  • Leden
  • Ron Schaftenaar
  • Jos Klungel
  • Jack Pinkster
  • Activiteitencommissie
  • Pieter Klungel
  • Laura Norder
  • Sponsorcommissie
  • Jack Pinkster
  • Herman Bronsema
  • Paulien Schaftenaar-Sprik
  • Jeugdcommissie
  • Jos Klungel
  • Chantal de Lange
  • Kantinecommissie
  • Ron Schaftenaar
  • Harry Kroon
  • Chantal de Lange
  • Rick Haan
  • Aron Schaftenaar
  • Baancommissie
  • Johan Pander
  • Menno Bos
  • Dick Prins
  • Joop Gelling
  • Stoffer Plaggenborg
  • Kascommissie
  • Koos Bos
  • Feike Boerema
  • Ledenadministratie
  • Jos Klungel
  • Beheerscommissie "Club van 20"
  • Ron Schaftenaar
  • Jack Pinkster
  • Aron Schaftenaar
  • Competitieleider KNLTB/OGTB
  • Pieter Klungel
  • Competitieleider V&W
  • Martijn Harms
  • Privacywet beheerder
  • Joop Gelling
  • Webbeheerder ( ad interim )
  • Johan Pander

Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer vos
Garage Vos in Oude Pekela
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer eiten
Reclame-adviesbureau Th. Eiten
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer harms
Vishandel Harms in Oude Pekela
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer schroder
Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer sbc
Solution Business Center Veendam.
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer hetdokhuis
Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
 

Mededelingen / Oproepen

Oprichter en eerste voorzitter LTC Oude Pekela Dhr. P.F. Reddingius overleden, wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de vereniging hebben we een kaart gestuurd.

 

AED Cursus 11 januari 2020

ad 5

Klaas-Jan Hulzebos heeft een AED cursus + les reanimatie gegeven in de kantine, Klaas-Jan bedankt voor het op een fijne en prettige manier geven van deze cursus!!!

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2020 LTC Oude Pekela