Club van 20

image
Geef extra steun aan de vereniging.
Voor € 20,00 per jaar krijg je een naamsvermelding op een bordje op het publicatiebord en een vermelding op deze pagina.
Uiteraard kun je dit ook in combinatie doen met een partner, tennispartner, familie, team enz.
De "Club van 20" wordt beheerd door een beheerscommissie, dat zijn Ron Schaftenaar,Jack Pinkster en Aron Schaftenaar.
Ons streven is een grote club te verzamelen, met als doel de vereniging te ondersteunen in haar doelstellingen.
Je kunt je aanmelden voor de "Club van 20" bij Ron Schaftenaar, Jack Pinkster of Aron Schaftenaar.

CLUB VAN 20

  • Jans en Gina Norder
  • Frank Baker
  • Corrie van Oeveren
  • Slagerij Huizing
  • Jolanda en Tony De Graaf
  • Baancommissie
  • Fam klungel
  • BoTechMa
  • Jos Klungel
  • Ron en Nel Schaftenaar
  • Hans en Feike Boerema
  • Ben en Marjan Keizer
  • Arie en Herman Bronsema
  • Koos Bos
  • Wicher van Achteren
  • Jeugdcommissie
  • Aron Schaftenaar
  • Jack Pinkster
  • Team Wedde Reinier en Gerard
  • Kantinecommissie
  • Mikal en Lynou
  • Koerts Dakwerken Nieuwe Pekela
  • Rudi en Marga Welling
  • Chantal en Harald de Lange
  • Rick Molema, Yvette en Senn
  • Ramon Klaassens, Andrea en Julia
  • Martijn Harms
  • Donny Weering
  • Peter en Ellen Weering
  • Marc en Andry
  • Henk en Jeanine
  • Harmjan en Laura
  • Jacob en Jose Aukus
  • Arne en Derk
  • Chiel en Kevin
  • Haan personeelsdiensten
  • Kees en Ada

Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer harms
Vishandel Harms in Oude Pekela
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer sbc
Solution Business Center Veendam.
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer schroder
Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer vos
Garage Vos in Oude Pekela
Meer hetdokhuis
Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer eiten
Reclame-adviesbureau Th. Eiten
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
 

Mededelingen / Oproepen

Vanaf 26 oktober baan reserveren als u wilt tennissen. In de avonduren zijn er tijdsblokken 18.00-20.00 uur, 20.00-21.15 uur en vanaf 21.15 uur tot .......Maximaal een week van te voren reserveren!!! Reserveren via Jos Klungel 06-16459413

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2020 LTC Oude Pekela