Nieuwe Coronamaatregelen van de overheid.

Het kabinet heeft besloten dat alle coronamaatregelen in Nederland worden verlengd tot en met dinsdag 28 april.
In de week vóór 28 april beoordeelt het kabinet wat er voor de periode daarna nodig is.
Voor het aanstaande Paasweekeinde is het dringende advies om ook dan thuis te blijven.
Onder andere sportaccommodaties, horeca en kinderopvang blijven dus dicht tot en met 28 april.
Scholen blijven in ieder geval dicht tot na de meivakantie.
Het verbod op evenementen blijft tot 1 juni van kracht.

Het bestuur van LTC Oude Pekela hoopt dat u begrip heeft voor de ontstane situatie die niet geheel onverwacht komt.
Hoe de situatie na 28 april zich ontwikkelt is afwachten maar alle tennisactiviteiten zijn opgeschort.
Een uiterst vervelende situatie maar de gezondheid van een ieder staat voorop.

 


NLDoet 2020

image

Zaterdag 14 maart is onze jaarlijkse NLDoet dag.

Opgeven kan nog tot donderdag 12 maart, kan via de site van NLDoet of bij Johan Pander.

Aanvang is 10 uur.

Vorig jaar viel de deelname erg tegen, oorzaak???

Laten we er dit jaar voor zorgen dat we het seizoen goed kunnen beginnen met een schoon en verzorgd tennispark.

Voor een hapje en drankje wordt gezorgd.

 


Algemene Ledenvergadering 2020

image

Donderdag 30 januari is de Algemene Ledenvergadering, aanvang is 20.00 uur.

Waar: In de kantine.

Agenda heeft u ontvangen op de mail.

We hopen op een grote opkomst.

Tot ziens op de ALV van 2020.

 


Amerikaans Mixtoernooi 2020

image

Beste tennisvrienden,

Namens de OGTB organiseert TC Wijchgelsheim te Schildwolde in februari

2020 het Amerikaans Mix toernooi. Dit toernooi is toegankelijk voor

leden van 18 jaar en ouder van verenigingen die zijn aangesloten bij

de OGTB.

Het toernooi zal worden gehouden op zaterdag 1 en zondag 2 februari

2020 in de tennishal in Winschoten aan de Hoorntjesweg.

Na opgave en betaling wordt iedereen persoonlijk geïnformeerd. Gezien

het aantal banen (3) is er  beperkte deelname. Zowel op de zaterdag

als op de zondag geldt een maximumaantal deelnemers van 24. Volgorde

van betaling na aanmelden is bepalend.

Aanvang is om 09.00 uur en einde rond 15.00 uur.

Kosten:

Het inleggeld bedraagt € 7,50 per persoon per dag.  U betaalt dus NIET

op de dag zelf. Opgaven zonder het bijbehorende bedrag worden niet

gehonoreerd. Mocht een deelnemer  verhinderd zijn op de speeldatum dan

mag hij of zij een gelijkwaardige vervanger inzetten.

Opgave:

U kunt zich per e-mail opgeven bij Frits Boven: f.boven@hetnet.nl  Men

geeft zich individueel op. Opgave voor beide dagen is mogelijk. Na

opgave per mail krijgt u eerst bericht of u mee kunt doen en nadat

betaling binnen is het officieel.

Graag in de aanmelding vermelden: naam, welke dag/dagen, speelsterkte

in de dubbel en van welke vereniging u lid bent.

De organisatie stelt de mix koppels samen

U kunt het inleggeld à 7,50 euro per dag overmaken op rekeningnummer

NL46INGB0002889113 ten name van F. Boven e/o A. Boven-Retsma, onder

vermelding van Amerikaans Mix Toernooi 2020 en uw naam.

De sluitingsdatum is  10 januari 2020

Voor nadere inlichtingen en opgave kunt u contact opnemen met Frits

Boven, via mail f.boven@hetnet.nl of bellen met 06-51110766

Met groeten namens TC Wijchgelsheim,

Klaas Klimp

 

Frits Boven


Nieuw toernooi bij LTC Oude Pekela, Voorjaarsmix.

image

Er is een nieuwe activiteit binnen onze vereniging.

In april en mei organiseren we een Voorjaarsmix, een Gemengd Dubbel competitie.

Er zal gespeeld worden in 2 poule,s, indeling gaat op sterkte!!

Speelavond is op dinsdag 31 maart, 7 en 21 april, 12, 19 en 26 mei.

aanvangstijden zijn 19.15 uur en 20.30 uur.

De inschrijfkosten bedragen € 12,50 pp

Aanmelden kan alleen via toernooi.nl, te vinden onder "Voorjaarscompetitie Mix 2020"

Maximaal 16 koppels, vol is vol!!!

Voor nadere info.......Harald de Lange of Martijn Harms.

 

 


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer eiten
Reclame-adviesbureau Th. Eiten
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer harms
Vishandel Harms in Oude Pekela
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer hetdokhuis
Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer sbc
Solution Business Center Veendam.
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer vos
Garage Vos in Oude Pekela
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer schroder
Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
 

Mededelingen / Oproepen

KNLTB Voorjaarscompetitie voorlopig uitgesteld ....NLDoet vind voorlopig plaats in Juli . Hou de website in de gaten voor eventueel nieuw nieuws.

 

KNLTB Voorjaarscompetitie 2020

ad 5

KNLTB Voorjaarscompetitie indeling is bekend. 4 LTC teams doen dit jaar mee waaronder 1 jeugdteam!!! Indeling en wedstrijden staan onder de link "Competitie". Alle thuiswedstrijden staan ook in de agenda.

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Harry en Marian Scholtens 0621316654
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2020 LTC Oude Pekela