Winterlessen starten weer

image

Vanaf 22 oktober starten de tennislessen weer voor de jeugd en voor de senioren.

Trainer is Berend Jan Kremer en de lessen worden gegeven op donderdagavond.

Heb je belangstelling? Geef je dan snel op!

Dat kan bij Berend Jan ( bjkoncept@gmail.com / 06 29472726)

Of bij keesbartelds@ziggo.nl


Bestuursmededeling

image

Beste leden,

Vanwege de maatregelen die zijn ingesteld tegen corona moesten we ons Klaverblad Double Trouble toernooi al na drie dagen afgelasten.

Heel erg jammer, vooral ook omdat de toernooicommissie en vele vrijwilligers zich zo fantastisch hebben ingezet om dit toernooi corona-proof te laten verlopen.

Hartstikke bedankt allemaal daarvoor; de organisatie was perfect in orde!

Wat betreft vrij tennissen en tennislessen (zowel enkel als dubbel) op ons park; dit kan gelukkig gewoon doorgaan. Uiteraard met de geldende coronaregels!!

De kantine, de kleedkamers en de douches zijn allemaal gesloten. Competitie, Toss en alle (soorten) wedstrijden (voor boven de 18 jaar) zijn verboden.

Dus veel tennisplezier en …… houd je alsjeblieft strikt aan de regels en afspraken.

Het bestuur van LTC Oude Pekela.

**Houd 1,5 meter afstand, geen publiek, ga niet samen op een bankje zitten, verlaat het park zodra 

 

    je klaar bent met tennissen, geef geen high fives en wissel met de klok mee.


Stem op LTC Oude Pekela met Rabo ClubSupport.

image

LTC Oude Pekela doet dit jaar weer mee aan de Rabobank ClubSupport Campagne.

Bent u lid van de Rabobank, dan kunt u van 5 t/m 25 oktober stemmen op uw 'club' naar keuze. Er kan nu gestemd worden vanuit de Rabo App of via www.rabobank.nl.

In beide gevallen kunt u inloggen en vervolgens gaat u naar ‘zelf regelen’ en vervolgens naar ‘Mijn Lidmaatschap’ en dan kunt u klikken op Rabo ClubSupport.

Clubs kunnen met uw stem geld verdienen voor hun clubkas!

 
 
 

Er kan per stemmer 5 keer worden gestemd, waarvan 2 keer op dezelfde club. 

Uw stem is geld waard voor de vereniging, dus stem!!!!!


Interview met Johan Zuur

Vraag 1: Hoelang bent je al lid van LTC Oude Pekela?

Antwoord: 20 jaar.

 

Vraag 2: Hoe bent je in aanraking gekomen met het tennissen en van wie heeft je het spel geleerd?

Antwoord: Doordat ik stopte met voetbal, zelf aangeleerd.

 

Vraag 3: Doe je buiten het tennis om nog andere sporten?

Antwoord: Nee.

 

Vraag 4: Wat is je leeftijd?

Antwoord: 78 jaar.

 

Vraag 5: Is er ook nog iemand anders binnen je familie die tennist ?

Antwoord: Ja, mijn dochter Sandra.

 

Vraag 6: Wat vind je zo leuk aan tennissen ?

Antwoord: Het is geen contactsport, maar het kan wel in teamverband.

 

Vraag 7: Wat voor werk doe je of wat heb je gedaan voor werk?

Antwoord: Bedrijfsleider Moorman Karton, nu gepensioneerd.

 

Vraag 8: Kijk je weleens op de website van onze verenging?

Andwoord: Ja, regelmatig.

 

Vraag 9: Heb je nog leuke ideeën voor onze vereniging?

Antwoord: Terras vergroten.

 

Vraag 10: Doe je ook mee met een tenniscompetitie ?

Antwoord: Ja.

 

Vraag 11: Zo ja welke en waarom (wat is er zo bijzonder aan deze comp.)

Antwoord: Wintertennis, om de gezelligheid.

 

Vraag 12: Doet je wel eens mee met tennistoernooien?

Antwoord: Nee.

 

Vraag 13: Zo ja welke toernooien en waarom speciaal deze toernooien?

Antwoord: N.v.t.

 

Vraag 14: Wat zou er veranderd moeten worden bij LTC Oude Pekela? En waarom?

Antwoord: Terras vergroten zodat er meer publiek kan komen.

 

Vraag 15: Wat zou er juist niet veranderd moeten worden bij LTC Oude Pekela? En waarom?

Antwoord: De tennisbanen, die zijn perfect.

 

Vraag 16: Wat is je mooiste vakantie land? En waarom?

Antwoord: Frankrijk, zon zee en uitjes.

 

Vraag 17: Wat zijn voor jou leuke momenten op het tennispark?

Antwoord: Maandagavond en donderdagmorgen.

 

Vraag 18: Wat mis je bij onze vereniging?

Antwoord: Aanvulling van nieuwe leden, zowel jong als oud.

 

Vraag 19: Wat doe je nog meer in je vrije tijd ?

Antwoord: Vissen en thuis klussen.

 

Vraag 20: Heb je vroeger nog andere sporten gedaan,  zo ja, was je daarin ook zeer actief?

Antwoord: Betaald voetbal bij Bequick Groningen, schaatsen (elfstedentoch 1963), 500 wedstrijden gespeeld in Noordster 1 en 16 jaar voetbaltrainer.

 

Voorkeur van:

 

Tennis  of  Voetbal

Antwoord: Voetbal

                              

Nadal  of  Federer

Antwoord: Federer                            

                         

Feyenoord  of  FC Groningen

Antwoord: FC Groningen

 

Heineken  of  Amstel bier

Antwoord: Heineken

                                   

Donderdagochtend tennis   of  Tenniscompetitie

Antwoord: Donderdagochtend

 

Zomer  tennis  of  winter tennis

Antwoord: Winter

 

Wie zou u voor het volgende interview willen voordragen?

Antwoord: Mijn dochter, Sandra de Vries


Voorjaarsmix 2020

image

Dinsdag 18 augustus start van de uitgestelde voorjaarsmix 2020.

Aanvang van de eerste wedstrijden zijn 19.15 uur.

Op de navolgende dinsdagen wordt er gespeeld, 18 augustus, 25 augustus, 1 september, 8 september, 15 september, 22 september, 29 september en 6 oktober.

Let op: Op deze dinsdagen is vanaf 19.15 uur alleen baan 4 vrij voor recreatief tennis.

Er doen ook koppels mee van spelers van onze eigen vereniging!!!

 


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer sbc
Solution Business Center Veendam.
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer eiten
Reclame-adviesbureau Th. Eiten
Meer hetdokhuis
Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
Meer schroder
Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
Meer harms
Vishandel Harms in Oude Pekela
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer vos
Garage Vos in Oude Pekela
 

Mededelingen / Oproepen

Vanaf 26 oktober baan reserveren als u wilt tennissen. In de avonduren zijn er tijdsblokken 18.00-20.00 uur, 20.00-21.15 uur en vanaf 21.15 uur tot .......Maximaal een week van te voren reserveren!!! Reserveren via Jos Klungel 06-16459413

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2020 LTC Oude Pekela