Update Terras overkapping

image

Vandaag 31 juli zijn 10 vrijwilligers bezig geweest met het vernieuwde terras.

De contouren worden steeds meer zichtbaar zoals het gaat worden.

Het geraamte van het terras staat er nu.

Het is de bedoeling dat het terras doorgetrokken wordt richting de proviciale weg.

Het terras wordt behoorlijk vergroot en de materialen daarvoor zijn in bestelling.

Ondanks dat er vandaag 10 mensen waren kunt u zich nog aanmelden om ook een handje te gaan helpen!!

Dat hoeven geen dagen achtereen te zijn, je kunt je ook opgeven voor een dagdeel bijvoorbeeld.

Kortom, alles is bespreekbaar.

Opgeven kan bij Joop Gelling.

Er zijn nieuwe foto,s gemaakt die kun je zien in het foto album.

Tot zover maar weer over het vernieuwde terras.


Terras overkapping

image

De werkzaamheden voor ons nieuw verhoogde terras vordert gestaag.

De contouren worden steeds meer zichtbaar zoals het gaat worden.

Vandaag zaterdag 24 juni was er een klusteam bezig voor diverse werkzaamheden.

Op bijgaande foto ziet u enkele vrijwilligers.

Er worden nog mensen gevraagd om ook een handje te gaan helpen!!

Dat hoeven geen dagen achtereen te zijn, je kunt je ook opgeven voor een dagdeel bijvoorbeeld.

Kortom, alles is bespreekbaar.

Opgeven kan bij Joop Gelling.

Door de tot nu toe uitgevoerde werkzaamheden wordt wel enige allerheid verwacht als u het terras betreed.

Er liggen diverse obstakels, wees daar voorzichtig in verband met uw eigen veiligheid.

Tot zover even een update over het vernieuwde terras.

Binnenkort verschijnen er nog meer foto,s die dan te bekijken zijn in het "Fotoalbum"

 


Klaverblad Double Trouble Toernooi

image

Het toernooi is van zaterdag 16 oktober t/m zondag 24 oktober.

Opgeven kan via toernooi.nl


Overlijden tennis lid Henny Huls.

image

Op woensdag 30 juni is als gevolg van een ernstige ziekte ons tennis lid Henny Huls overleden.

Henny is 73 jaar geworden.

Voor de tennisclub verliezen wij niet alleen een lid maar ook een vriend.

Henny heeft veel betekent voor de tennisclub die hij altijd een warm hart heeft toegedragen.

Zo heeft Henny voor een groot gedeelte meegewerkt aan de realisatie van het overdekt terras voor de kantine, hij zorgde voor het metaal en zorgde ervoor dat dit aan elkaar gelast werd, Henny was daar echt een vakman in.

Het terras wordt op dit moment uitgebreid en verhoogd, Henny zou trots geweest zijn op het resultaat zoals het binnenkort wordt.

Henny heeft er ook voor gezorgd dat de oefenkooi volledig dicht is, op bovenstaande foto is Henny daar mee bezig en dat is Henny ten voeten uit, bezig zijn met metaal en slijptol.

We konden op Henny altijd een beroep als het op vrijwilligerswerk aankwam en tijdens NLDoet was Henny dan ook vaak aanwezig.

Henny was een zeer prettig persoon om mee om te gaan en op de tennisbaan viel nooit bij hem een onvertogen woord.

We verliezen Henny als lid maar we zullen hem blijven herinneren als een zeer fijn en vriendelijk persoon.

Wij wensen Manna en de familie heel veel sterkte toe in de komende tijd. 


Oproep!!! VRIJWILLIGERS GEVRAAGD. Oproep!!!

Beste leden/tennisvrienden.

We hebben het plan opgevat om het terras voor onze kantine te vergroten en te verfraaien.

Onze geweldige sponsor Klaverblad heeft ons een mooi bedrag toegezegd om te besteden aan iets waar we als vereniging wat aan hebben. Het is een spontane gift, bedoeld om ons als vereniging een hart onder de riem te steken in deze moeilijke corona tijd. Fantastisch natuurlijk!!!! 

En nu is het aan ons allemaal om met dat geld samen een mooi groot overdekt terras te bouwen waar we nog vele jaren heel veel plezier aan zullen beleven!

Er zijn al wat ideeën en er is ook al een ruwe schets van hoe het er uit kan komen te zien.

Onze vraag: wie wil er zitting nemen in een snel op te richten TERRASCOMMISSIE.

In deze commissie gaan we de ideeën concreet uitwerken en een planning maken voor de komende maanden. En we gaan natuurlijk zo snel mogelijk aan de slag! (we houden hierbij rekening met de huidige coronaregels). Het doel is om het terras klaar te hebben als de eerste competities, wedstrijden en toernooien weer van start kunnen.

Naast mensen die graag zitting nemen in de terrascommissie willen we ook graag aanmeldingen van mensen die graag willen meehelpen met het afbreken, opbouwen en afwerken van dit nieuwe terras. Dus:

Heb je geen twee linker handen, heb je zin in een gezellige en leuke klus, steun je onze vereniging met raad en daad, ben je een beetje technisch of handig, wil je een bijdrage leveren aan het verbeteren van onze accommodatie en/of wil je alles wat er te doen valt wel aanpakken? : GEEF JE SNEL OP!!!!

Opgave kan bij alle bestuursleden, mondeling, telefonisch, per mail of per app.


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer vos1
Garage Vos in Oude Pekela
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
 

Mededelingen / Oproepen

Klaverblad Double Trouble toernooi is van 16 oktober t/m 24 oktober. Inschrijven is vanaf nu mogelijk!!! In "FOTOALBUM"staan nieuwe foto,s van de bouw nieuwe terrasoverkapping.

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2021 LTC Oude Pekela