(Seizoens)Openingstoernooi 2018.

image


NLDoet 10 maart

image

Op zaterdag 10 maart doen wij weer mee met de NLDoet dag.

Aanvang is 10.00 uur tot ongeveer 15.00 uur.

Voor eten en drinken wordt gezorgd!!

Opgave bij Johan Pander of via de site van NLDoet.

Wij hopen op een grote opgave want er is veel te doen om het nieuwe seizoen goed te beginnen.

Alvast bedankt voor jullie opgave.


Amerikaans mix toernooi 2018

image

Dit weekend heeft Ltc Oude Pekela namens de OGTB het jaarlijkse OGTB Amerikaansmix toernooi in de tennishal in Winschoten georganiseerd. Tijdens dit toernooi speelden de deelnemers elke wedstrijd met een andere (mixed) partner. Met zowel op zaterdag als zondag het maximaal aantal deelnemers (24) was het weer een groot succes! Het toernooi heeft vooral een recreatief karakter maar er is er op basis van het aantal gewonnen games toch een eindstand opgemaakt:

Zaterdag:
1e dames: Marian Frima (Aloë Zuidbroek)
1e heren: Paul Sprinkhuizen (Sla Raak Winschoten)
Aanmoedigingsprijs: Marita Heintzmann (TC Ready Scheemda)

Zondag:
1e dames: Catharina Hidding (TC Wedde)
1e heren: Huib Boersma (Odivia Blijham)
Aanmoedigingsprijs: Manette Tholen (Nieske Meppers Midwolda)


Kantinecommissie

image

Vanaf 1 januari 2018 heeft LTC Oude Pekela een kantinecommissie!!

Deze bestaat uit: Rick Haan, Ron Schaftenaar, Feike Boerema, Chantal de Lange, Harry Kroon en Aron Schaftenaar.

Aangezien de commissie niet dagelijks aanwezig kan zijn, moeten we een aantal zaken anders organiseren. Dit betekent dat degene die kantinedienst heeft meer taken krijgt. De commissie hoopt en verwacht dat dit geen probleem is. De extra taken voor de kantinedienst staan vermeld in het onlangs uitgebrachte clubbericht.

De nieuwe commissie heeft er zin in. Misschien overbodig om te melden, maar net zoals andere commissieleden gaan wij ons best doen voor de vereniging. Denk vooral in het belang van de vereniging met ons mee. Als er iets is, kom bij ons!!

De commissie heeft onderling een verdeling gemaakt voor bepaalde zaken, dat zijn......

1. Ron, aanspreekpunt voor alle kantinezaken en beheerd de administratie.

2. Harry en Feike verzorgen de inkoop.

3. Chantal en Feike regelen de schoonmaakwerkzaamheden.

4. Harry maakt een rooster voor kantinebezetting.

5. Aron en Rick zijn voor hand en spandiensten.

De kantinecommissie wil graag een schoonmaakploeg gaan organiseren. Mocht er iemand 1 x per week hieraan mee willen helpen, graag even contact opnemen met Chantal of Feike.

Met vriendelijke kantinegroetjes, 

Kantinecommissie LTC Oude Pekela. 


Parc Des Prince

image

Tennispark uitgebreid met een terras. Op maandagmiddag 18 december is de opening verricht van het nieuwe terras naast de berging. De openingshandeling werd gedaan door Kees Bartelds en Dick Prins. Het bestuur heeft gedacht om het terras een naam te geven. Aangezien het terras is bedacht en ook is aangelegd door Dick Prins vonden we "Parc Des Prince" wel een toepasselijke naam.

Het bestuur is zeer blij met het initiatief van Dick voor het aanleggen van dit terras, vandaar deze waardering. Het is niet alleen het terras, maar ook op andere zaken heeft Dick zijn creativiteit getoond. Waarvoor onze dank!!

Op de foto ziet u Dick op het terras naast het naambordje "Parc Des Prince". 


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer sbc
Solution Business Center Veendam.
Meer hetdokhuis
Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
Meer schroder
Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer vos
Garage Vos in Oude Pekela
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer harms
Vishandel Harms in Oude Pekela
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer eiten
Reclame-adviesbureau Th. Eiten
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
 

Mededelingen / Oproepen

Oprichter en eerste voorzitter LTC Oude Pekela Dhr. P.F. Reddingius overleden, wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de vereniging hebben we een kaart gestuurd.

 

AED Cursus 11 januari 2020

ad 5

Klaas-Jan Hulzebos heeft een AED cursus + les reanimatie gegeven in de kantine, Klaas-Jan bedankt voor het op een fijne en prettige manier geven van deze cursus!!!

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2020 LTC Oude Pekela