Voorjaarsmix 2020

image

Dinsdag 18 augustus start van de uitgestelde voorjaarsmix 2020.

Aanvang van de eerste wedstrijden zijn 19.15 uur.

Op de navolgende dinsdagen wordt er gespeeld, 18 augustus, 25 augustus, 1 september, 8 september, 15 september, 22 september, 29 september en 6 oktober.

Let op: Op deze dinsdagen is vanaf 19.15 uur alleen baan 4 vrij voor recreatief tennis.

Er doen ook koppels mee van spelers van onze eigen vereniging!!!

 


Aardbeien tijdens de toss

image

Afgelopen woensdag 22 juli tijdens de toss kon een ieder genieten van de aangeboden aardbeien.

De opkomst tijdens deze tossavond was goed en het was erg gezellig!!!

De aardbeien waren beschikbaar gesteld door onze sponsor Meinardi, waarvan dank!!

Volgende week 29 juli is er wederom een toss, aanvang 19.00 uur, kantine is open vanaf 18.30 uur.

Tot ziens op de toss.....

Activiteitencommissie LTC.


Mededeling namens het bestuur.

Beste leden,

 

Sinds vorige week kunnen we weer zo goed als normaal tennissen op ons park.

We hebben voor de gezondheid van ons allen nog een aantal aanpassingen en extra afspraken rond de kantine.

We gaan er vanuit dat we ons hier allemaal zo goed mogelijk aan houden.

 

Graag willen wij jullie allen heel hartelijk danken voor jullie geduld, begrip en medewerking in de afgelopen maanden.

En uiteraard veel dank aan degenen die de afgelopen tijd hebben meegeholpen om (met allerlei aanpassingen en extra maatregelen) alles in goede banen te leiden.

Heel fijn dat we zo samen de lastige Coronatijd hebben doorstaan (en blijven doorstaan) en we wensen iedereen weer heel veel tennisplezier toe.

 

Vriendelijke groet,

Bestuur LTC Oude Pekela.


Clubkampioenschappen enkel 2020.

Van maandag 3 augustus t/m zondag 9 augustus zijn de clubkampioenschappen enkel.

Je kunt je opgeven bij Pieter Klungel via whatsapp, mail of telefonisch, 06-22579544

Mailen naar pieter.klungel@pyroll.com.

Er wordt ingedeeld op sterkte zodat het voor een ieder leuk is!!

De deelname viel vorig jaar tegen maar laten we er dit jaar een succes van maken.

Wedstrijden worden gepubliceerd via app en toernooi.nl

Laten we er samen iets leuks van maken!!

Activiteitencommissie.


Vanaf 1 juli gaat de kantine open, wel met aangepaste corona maatregelen.

image

Hallo leden LTC
 
As woensdag gaat eindelijk de kantine weer open.
 
Het is goed voor iedereen om te weten wat er is afgesproken mbt de 1,5 meter en hygiëne. 
 
Graag zien wij als bestuur dat een ieder zich hieraan houdt.
Niet alleen omdat dit met de gemeente is afgesproken en dus nodig is ivm onze gezondheid maar hierdoor houden we ook rekening met de gevoelens van de andere tennisleden.
 
Basisafspraken zijn:
 
  • heb je klachten? Blijf thuis en laat je testen;
  • ga direct naar huis wanneer er tijdens de sportactiviteit klachten ontstaan zoals: neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, (licht) hoesten, benauwdheid, verhoging, koorts en/of plotseling verlies van reuk of smaak: dit geldt voor iedereen; 
  • houd 1,5 m afstand met personen van 18 jaar of ouder (uitzondering tijdens het sporten);
  • vermijd drukte;  
  • was vaak je handen met water en zeep, juist ook voor en na bezoek sportlocatie;  
  • schud geen handen;
  • maak na gebruik van de kantine deze goed schoon.
 
Schoonmaken:
We hebben in onze vereniging App een uitvraag gedaan wie er mee wilt helpen de kantine schoonmaken. Nu doen Gina en Chantal dit alleen. We hebben daar geen één reactie op gekregen. Door de nieuwe maatregelen zullen we de kantine veel meer schoon moeten maken. Daar hebben we vrijwilligers voor nodig. Dus meld je aan !!!
 
Dit is ook de reden waarom we de kleedkamers niet open doen. Kost teveel tijd om twee personen schoon te maken. Dit gaat dan ook ten koste van de hygiëne. Zodoende blijven deze eerst dicht.
Vrijwilligers kunnen zich opgeven bij het bestuur.
 
Het bestuur.


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer poortman
Poortman Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
 

Mededelingen / Oproepen

Indien je oude olie of frituurvet wilt inleveren....dan is het verzoek om dit zelf in het vat te legen!!! Het vat staat in het opberghok. Sleutel hangt in de kantine. Let er even op dat er op de plastic flesje statiegeld staat!!

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2022 LTC Oude Pekela