Team Pekela 3 kampioen in de V&W competitie B poule.

image

Het verslag is ingezonden door de teamleider van Pekela 3, Jans Norder.

LTC 3 heeft het kampioenschap behaald in de B-poule van de V & W competitie.

Achteraf zijn wij de competitie gestart tegen onze concurrent, te weten Uneswido uit Onstwedde. Met een 2 -2 gelijkspel, overigens een zeer terechte uitslag, werd aangegeven dat de onderlinge verschillen niet groot waren. Dit is tot aan de laatste competitiedag ook zo gebleven.

De laatste wedstrijden werden door ons met vrij grote verschillen gewonnen. Het verschil met Uneswido werd kleiner. Aangezien wij de laatste wedstrijd een week eerder hadden gespeeld, gezien de start van ons Klaverblad open toernooi, en hadden gewonnen met 4 – 0 tegen WTC Winschoten, stonden we twee punten los van Uneswido. Zij moesten met 4 – 0 winnen om kampioen te worden, of 3 – 1 te winnen voor een beslissingswedstrijd.

De donderdag waren wij met het gehele team op ons park inzake ons toernooi, toen we werden verrast met de 3 – 1 nederlaag van Uneswido tegen Stirum. Hier werd meteen een biertje op gedronken.  Heel sportief werd de verrassing aan ons doorgegeven door de aanvoerder van Uneswido, te weten Jan Roelfsema. Hij belde naar de kantine van onze vereniging om de uitslag door te geven.

Het viel ons wel op dat de speelsterkte in de V & W competitie behoorlijk was toegenomen. Veel spelers hebben deelgenomen aan ons toernooi en kwamen in verschillende speelsterktes uit.

Buiten het kampioenschap hebben wij een uiterst spannende, leuke en vooral ook gezellige competitie gespeeld. De onderlinge sfeer was prima en de contacten met de andere tennisverenigingen was perfect.

Op dit moment weten wij dat voor het volgend seizoen de V & W competitie wellicht in het gedrang kan komen. Wij zullen dit afwachten, als team staan we er weer klaar voor.

Wij willen ook nog alle vrijwilligers bedanken die er voor hebben gezorgd dat wij deze competitie konden spelen, zoals deze is verlopen.

Team LTC 3,

Arie Bronsema, Peter Weering, Hans Boerema, Heino Groen, Martijn Harms en Jans Norder.

( Harrald bedankt dat je ook een keer bent ingevallen )


Klaverblad Open LTC Oude Pekela 2018 groot succes!!!.

image

Onder ideale weersomstandigheden is zondag 10 juni het Klaverblad Open 2018 afgesloten.

Vanaf vrijdag 1 juni is er gestreden in diverse categorieën, de finale,s waren zondag 10 juni.

Het in grote getale opgekomen publiek kon genieten van mooie wedstrijden.

Klaverblad verzekeringen zorgde voor een aangename verrassing door op de finaledag iedereen te voorzien van een gratis ijsje!!!

Het bestuur van LTC Oude Pekela en de organisatie van het toernooi willen iedereen bedanken voor hun bijdrage om het te toernooi te laten slagen.

Tevens alle vrijwilligers ( dat zijn er veel ) heel veel dank voor jullie inzet!!!

In de tweede week van oktober organiseren wij voor de tweede keer het "Klaverblad Double Trouble Toernooi"

We hopen dat dit toernooi net zo succesvol zal verlopen als het "Klaverblad Open"

 


LTC Oude Pekela zorgt voor een leuk straatbeeld !!

image

De komende tijd ziet u deze borden langs de weg in de gemeente Pekela. Vanwege een groot aantal aanmeldingen start het succesvol toernooi al a.s. vrijdag 1 juni, aanvang 19.15 uur . De 7e editie van het Klaverbladtoernooi vindt plaats op het tennispark in Oude Pekela. De finale is op zondag 10 juni. Als u het speelschema wilt volgen kijk op www.toernooi.nl en toets Oude Pekela in. Om dit geweldig toernooi te aanschouwen bent u van harte welkom.


OGTB Voorjaarscompetitie jeugd ROOD.

image

Onder prachtige weersomstandigheden werden er leuke wedstrijden gespeeld op de laatste speeldag van de OGTB voorjaarscompetitie. Categorie Rood speelden op de banen in Oude Pekela waar Klaverblad zorgde voor een koele versnapering in de vorm van een ijscokar. Het was een zeer geslaagde ochtend!

De JC 


Klaverblad verzekering bedankt !

image

Voorafgaand aan onze competitie wedstrijd tegen TATC 1, kregen wij uit handen van Jack Pinkster onze kleding aangeboden.  Klaverblad verzekering heeft onze vereniging een volledige set kleding aangeboden voor alle competitie spelers. Fantastisch.

Wij waren in de gelukkige omstandigheden om als eerste team de kleding in ontvangst te nemen.

Op weg naar Ter Apel was iedereen onder de indruk van de kwaliteit en uitstraling van de kleding. Aangekomen in Ter Apel, was ook de tegenstander onder indruk. Wellicht heeft dat er toe bijgedragen dat wij de koploper met 3-1 hebben verslagen.

Namens het team willen wij Klaverblad Verzekeringen, Jack Pinkster en onze vereniging bedanken voor het faciliteren van de prachtige kostuums. De Pekelders zullen vanaf nu in de competitie en op diverse toernooien zeer herkenbaar zijn.

Team LTC Oude Pekela 3, V & W competitie.

 

p.s. op de foto ontbreken teamgenoten Heino Groen en Martijn Harms


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer hetdokhuis
Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer schroder
Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer sbc
Solution Business Center Veendam.
Meer harms
Vishandel Harms in Oude Pekela
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer eiten
Reclame-adviesbureau Th. Eiten
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer vos
Garage Vos in Oude Pekela
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
 

Mededelingen / Oproepen

Vanaf 26 oktober baan reserveren als u wilt tennissen. In de avonduren zijn er tijdsblokken 18.00-20.00 uur, 20.00-21.15 uur en vanaf 21.15 uur tot .......Maximaal een week van te voren reserveren!!! Reserveren via Jos Klungel 06-16459413

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2020 LTC Oude Pekela