Parc Des Prince

image

Tennispark uitgebreid met een terras. Op maandagmiddag 18 december is de opening verricht van het nieuwe terras naast de berging. De openingshandeling werd gedaan door Kees Bartelds en Dick Prins. Het bestuur heeft gedacht om het terras een naam te geven. Aangezien het terras is bedacht en ook is aangelegd door Dick Prins vonden we "Parc Des Prince" wel een toepasselijke naam.

Het bestuur is zeer blij met het initiatief van Dick voor het aanleggen van dit terras, vandaar deze waardering. Het is niet alleen het terras, maar ook op andere zaken heeft Dick zijn creativiteit getoond. Waarvoor onze dank!!

Op de foto ziet u Dick op het terras naast het naambordje "Parc Des Prince". 


De sportieve Sint

image

Het was een drukke dag voor Sinterklaas hij mocht afgelopen zondag tennissen met de jeugd bij de Tennisvereniging LTC Oude Pekela. De pieten werden enthousiast en uiteindelijk werd het een leuk feest. Er waren veel bezoekers op het tennispark waaronder de opa's en oma's. Na afloop kregen de kinderen van Sinterklaas een mooi cadeau. Een feest om niet te vergeten. zie voor een uitgebreide fotoreportage onder kopje Fotoalbum


Wat is dat nou weer, Double Trouble?

image

Dat was een van de eerste reacties die we hoorden toen het net op toernooi.nl gepubliceerd was. De eerste gedachten van de organisatie waren reeds in juli 2016 om een tweede toernooi bij LTC OUDE PEKELA te organiseren aangezien er toen net besloten was om onze oude banen te vervangen door de huidige Smash Court banen. Na een succesvol verlopen Klaverblad LTC OUDE PEKELA OPEN 2017 met 112 inschrijvingen, 147 spelers in 16 categorieën onder perfecte weersomstandigheden , onze eigen clubkampioenschappen in september gingen we voor iets nieuws : Het KLAVERBLAD DOUBLE TROUBLE. Hoe wordt er op gereageerd? Tijdens de afgelopen toernooien van de andere omliggende verenigingen hoorden we als organisiatie steeds vaker : "dust ook mit met DOUBLE TROUBLE?"  Wat uiteindelijk wel bleek aan het aantal van 105 inschrijvingen, 169 spelers in 15 aangeboden categorieën. 12 Van deze categorieën konden kwa inschrijvingen door gaan.                         Het was de bedoeling om tijdens het gehele toernooi, indien een 3e set van toepassing zou zijn, een volledige set te gaan spelen. Vanwege het grote aantal inschrijvingen, waar we heel tevreden mee zijn, is er toch besloten om in de poule-fase, indien nodig, toch maar over te gaan op een Super Tiebreak. In het afvalschema na de poule werd, indien nodig, wel een volledige set gespeeld.

Helaas door blessureleed kwam de HD4 te vervallen en kon er in de GD4 maar 1 finalepartij gespeeld worden(Rolf Molema bedankt). Ook in De GD5 was het nog een gepuzzel, waar we wegens ziekte nog een vervanger(Detmer Wage bedankt) konden vinden, en een aantal partijen dienden te verplaatsen. Helaas viel Yke Hoven in deze categorie nog geblesserd uit. 

Het toernooi begon op zondag 15 oktober onder prachtige weersomstandigheden. In elke categorie waren er zeer spannende poules, waar het er dus om zou spannen welk koppel er af zou vallen. Dit aangezien we besloten hadden om van elke poule maar liefst 2 door te laten gaan in het afvalschema. Dit leverde organisatorisch gezien wel wat gepuzzel op, maar waar het vooral om draait : veel mooie en spannende tennispartijen.                                        De gehele week was het weer ontzettend goed tot op vrijdag 20 oktober. Omstreeks 19.30 uur werd de neerslag te hevig waardoor de organisatie moest besluiten om iedereen toch maar van de banen te halen. Na een half uur kon er weer verder gespeeld worden en zijn de partijen, ondanks wat neerslag, gelukkig toch volledig uitgespeeld.                                                 Op zaterdag stonden de laatste poule-wedstrijden gepland. Voor sommige koppels betekende dit dat een eventuele vervolgpartij er direct achteraan gespeeld moest worden. Iedereen bedankt voor het willen meewerken aan het schema, het kon helaas niet anders.                                               Ook in het finaleweekend viel er af en toe een bui, maar werd er toch doorgegaan. Spelers en speelsters BEDANKT hiervoor!!! Helaas werd de finale DD8, een pekelder onderonsje, vanwege een blessure niet uitgespeeld. Tevens was er op de finaledag live muziek van Rob Scholtens met medewerking van zangeressen Paulien en Anja. Ook jullie bedankt voor jullie medewerking aan het 1e succesvol verlopen KLAVERBLAD DOUBLE TROUBLE. Alle uitslagen en winnaars zijn weer te vinden op toernooi.nl en de foto's van de finalisten op onze facebook pagina. De foto's die tijdens het toernooi zijn gemaakt op onze site onder map fotoalbum en vervolgens Klaverblad Double Trouble 2017

Iedereen bedankt die een steentje heeft bijgedragen aan deze 1e editie. We moeten het samen doen! Graag tot de volgende keer of eerder bij LTC OUDE PEKELA.

Hou toernooi.nl, onze facebook pagina's  en/of onze site in de gaten voor meer info van onze vereniging en/of onze toernooien.

Chantal, Hans, Johan, Martijn & Rick


Klaverblad Clubkampioenschappen Finale

image

Gisteren werden onder prachtige weersomstandigheden de finales van de Klaverblad Clubkampioenschappen gespeeld.

Waar we het gehele toernooi tijdens de poulewedstrijden nog maar één driesetter hadden gezien, werd tijdens de finaledag het zitvlees goed op de proef gesteld. Wat een spannende partijen! Liefst 3 (van de 5) finales gingen naar een beslissende 3e set.

We begonnen de dag met de halve finales van het Heren Dubbelspel.

Hierin namen Louis de Groot en Harry Kroon het op tegen Rick Haan en Tony de Graaf. De eerste set was een gelijkopgaande strijd en werd door een beslissende break op 6-5 gewonnen door Harry en Louis: 7-5. Rick en Tony stelden echter in de 2e set orde op zaken en wonnen deze in rap tempo met 6-2. De beslissende 3e set was in feite een kopie van de 2e en zodoende stapten Rick en Tony als finalisten van het veld. In de andere halve finale speelden Harald de Lange en Wouter Veldman tegen Wicher van Achteren en Heino Detmers. Na een goed begin van Wicher en Heino en een 2-0 voorsprong dacht menigeen dat er misschien een sensatie in de maak was, echter waren Harald en Wouter na een stroeve start direct weer bij de les en denderen door naar setwinst, 6-2. De 2e set ging lange tijd gelijk op maar wederom een sterke eindsprint van Harald en Wouter gaf de doorslag, 6-3. Zodoende mochten ook zij zich gaan opmaken voor de finale.

In de halve finales van het Gemengd Dubbelspel moesten Patrick Zuur en Jolanda Harms tegen Harry Kroon en Rita Kroon-Dijk en speelden Martijn Harms en Chantal de Lange-Harms tegen Johan Zuur en Sandra de Vries. Patrick en Jolanda lieten er geen twijfel over bestaan wie de bovenliggende partij was en binnen het uur stond er 6-1 6-1 op het scorebord.
Martijn en Chantal hadden beduidend meer moeite met Johan en Sandra getuige de lange games, maar na bijna 1,5 uur spelen viel er toch een krappe 6-3 6-4 overwinning te noteren voor de titelverdedigers.

Vervolgens was het de beurt aan de dames in het dubbelspel. Door de redelijk snelle winst van Marian Scholtens-Sinot en Nel Meskers op Rita Kroon-Dijk en Feike Boerema (6-2 6-2) moesten Laura Norder en Chantal de Lange-Harms hun partij tegen Gina Norder en Ivonne van Blerck winnend afsluiten om als clubkampioenen van de baan te mogen stappen. De eerste set was een ware thriller met breaks over en weer. Geen van de koppels kon echter het beslissende gaatje slaan en een tiebreak moest de beslissing brengen. Hierin waren Gina en Ivonne de meest stabiele en trokken de set naar zich toe. Normaal gesproken toch een mentaal tikje voor de verliezers van de set. Zou je denken... Maar ook Chantal en Laura lieten er vanaf het begin van de 2e set geen twijfel over bestaan wie zich clubkampioenen mochten laten noemen, want een sterke reeks van 9 games op rij leverde niet alleen de winst in de 2e set op (6-0) maar ook direct een aardige voorsprong in de beslissende 3e set. Gina en Ivonne kwamen nog terug maar uiteindelijk ging de set met 6-2 en hiermee ook de titel van clubkampioenen naar Chantal en Laura.

Inmiddels waren Harald en Wouter begonnen aan hun finalepartij van het Heren Dubbelspel tegen Rick en Tony. Op voorhand had iedereen verwacht dat het een spannende partij zou worden, echter waren Rick en Tony niet helemaal in goede doen en speelden Harald en Wouter zoals ze het hele toernooi hebben gedaan: goed en degelijk. Uiteindelijk was een 6-2 6-3 overwinning voor Harald en Wouter een terecht resultaat en mogen ook zij zich een jaar lang clubkampioenen noemen!

Over de finale van het Gemengd Dubbelspel zal nog lang worden nagepraat. Hoe dicht kan een partij bij elkaar zitten? Een wedstrijd met alles erop en eraan: Strakke winners langs de lijn, aces, volleys en hier en daar ook de nodige foutjes uiteraard. De eerste set ging na een beslissende break op 6-5 naar Patrick en Jolanda. De tweede set was in feite een kopie van de eerste, alleen wisten Martijn en Chantal hun eigen servicegame nu wel te houden op 5-4. En dus ook hier een beslissende 3e set. En wat voor één! Patrick en Jolanda gingen sterk van start en namen een 2-0 voorsprong. In één van de eerste punten van de derde game verstapte Martijn zich en leek het er even op dat de finale vroegtijdig beëindigd moest worden. Gelukkig kon hij verder spelen met een brace, en een paar punten later leek er al niks meer aan de hand te zijn. Beide koppels gingen verder met waar ze gebleven waren: het leveren van strijd en het maken van mooie punten. Bij 4-4 werd de beslissing geforceerd: Jolanda leverde haar servicebeurt in en na bijna 2,5 uur tennissen serveerde Chantal de wedstrijd vakkundig uit, 6-4. Een daverend applaus volgde van alles en iedereen.

Toen waren de Heren in het enkelspel nog aan de beurt. Ivar Pinkster en Alwin Beikes namen het tegen elkaar op in categorie B. Zij maakten er weer een thriller van, zoals de heren wel vaker doen tegen elkaar. Van te voren was het al moeilijk inschatten wie er met de titel aan de haal zou gaan, en zelfs na 2 sets was er nog niks beslist en kon het alle kanten nog op. Alwin was met 6-1 in de eerste set duidelijk de betere, maar Ivar pakte de 2e op karakter met 6-4. En dus ook hier een 3e set. Hierin was Alwin echter al behoorlijk moegestreden en was Ivar de fitste van de twee, 6-1.

Categorie A van het Heren Enkelspel was, zoals wel vaker de laatste jaren een strijd tussen de gebroeders Klungel, Jos en Pieter. Ook hiervan kun je op voorhand nooit inschatten wie er gaat winnen, echter gisteren was Pieter duidelijk de meest stabiele en constante van de twee. Jos probeerde Pieter met strakke slagen onder druk te krijgen, maar hij miste helaas vaak de precisie en scherpte die je tegen Pieter wel nodig hebt. Hierdoor was er van een spannende wedstrijd qua scoreverloop helaas geen sprake en was Pieter met 6-2 6-2 duidelijk de betere en dus de terechte clubkampioen.

 

Kampioenen, gefeliciteerd met jullie titel(s)! 


LTC Oude Pekela Wintercompetitie.

image

Beste Tennisvrienden,

 

De vakanties zitten er op en de winter staat straks weer voor de deur.

Dit betekent dat de wintercompetitie online staat op www.toernooi.nl  Naast het tennissen, kenmerkt het evenement zich door een uitstekende sfeer. Er zal weer worden gespeeld in minimaal twee poules.

Inmiddels weten wij dat de belangstelling ook voor dit jaar groot is. Het motto luidt dan ook wie het eerst komt, wie het eerst maalt. Wacht dus niet te lang en schrijf je in.

 

Heb je vragen, bel dan met Martijn Harms (06-12782915) of Hans Boerema (06-51397867).

 


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer eiten
Reclame-adviesbureau Th. Eiten
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer sbc
Solution Business Center Veendam.
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer vos
Garage Vos in Oude Pekela
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer hetdokhuis
Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer schroder
Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer harms
Vishandel Harms in Oude Pekela
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
 

Mededelingen / Oproepen

KNLTB Voorjaarscompetitie voorlopig uitgesteld ....NLDoet vind voorlopig plaats in Juli . Hou de website in de gaten voor eventueel nieuw nieuws.

 

KNLTB Voorjaarscompetitie 2020

ad 5

KNLTB Voorjaarscompetitie indeling is bekend. 4 LTC teams doen dit jaar mee waaronder 1 jeugdteam!!! Indeling en wedstrijden staan onder de link "Competitie". Alle thuiswedstrijden staan ook in de agenda.

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Harry en Marian Scholtens 0621316654
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2020 LTC Oude Pekela