OGTB Voorjaarscompetitie kids

image

Onder schitterende weersomstandigheden vond afgelopen zondag 13 mei bij LTC Oude Pekela de OGTB Voorjaarscompetitie Tenniskids plaats.

Groep rood speelde op ons park en het geheel stond onder begeleiding van de jeugdcommissie.

Op de foto verteld Jos Klungel het wedstrijdschema.

Na afloop ging een iedereen voldaan en tevreden weer huiswaarts en op naar de volgende ronde......


Vrijwilligers gezocht !!!

image

De voorbereidingen zijn inmiddels gestart en de inschrijving is geopend. Nieuw dit jaar is dat het toernooi mee telt voor het HEAD BreakPointTennis Cup, samen met de toernooien van GSM(Nieuw Buinen), Uneswido(Onstwedde), TATC(Ter Apel), MTC(Musselkanaal) en STB(Stadskanaal). Net als eerdere edities hebben we weer vrijwilligers nodig om alles goed te laten verlopen. Denk hierbij aan het draaien van een kantinedienst, werkzaamheden op of om de banen zowel voor als tijdens het toernooi. Vele handen maken licht werk. Meld je hiervoor aan bij een van onderstaande contactpersonen.

Contactpersoon voor de Baancommissie : Johan Pander (johanpander@ziggo.nl)

Contactpersoon voor de Kantinediensten : Harry Kroon (hjkroon@live.nl)

Contactpersoon Sponsorcommissie : Jack Pinkster (jackpinkster@ziggo.nl)

Contactpersoon Organisatie : Hans Boerema (hansboerema@hotmail.com)

Laten we er samen weer een succesvol toernooi van maken! Voor vragen en/of opmerkingen kan men altijd bij een van de commissieleden of organisatie terecht.

 

De organisatie : Hans Boerema

                          Rick Haan

                          Martijn Harms

                          Chantal de Lange

                          Johan Pander


(Seizoens)Openingstoernooi 2018.

image


NLDoet 10 maart

image

Op zaterdag 10 maart doen wij weer mee met de NLDoet dag.

Aanvang is 10.00 uur tot ongeveer 15.00 uur.

Voor eten en drinken wordt gezorgd!!

Opgave bij Johan Pander of via de site van NLDoet.

Wij hopen op een grote opgave want er is veel te doen om het nieuwe seizoen goed te beginnen.

Alvast bedankt voor jullie opgave.


Amerikaans mix toernooi 2018

image

Dit weekend heeft Ltc Oude Pekela namens de OGTB het jaarlijkse OGTB Amerikaansmix toernooi in de tennishal in Winschoten georganiseerd. Tijdens dit toernooi speelden de deelnemers elke wedstrijd met een andere (mixed) partner. Met zowel op zaterdag als zondag het maximaal aantal deelnemers (24) was het weer een groot succes! Het toernooi heeft vooral een recreatief karakter maar er is er op basis van het aantal gewonnen games toch een eindstand opgemaakt:

Zaterdag:
1e dames: Marian Frima (Aloë Zuidbroek)
1e heren: Paul Sprinkhuizen (Sla Raak Winschoten)
Aanmoedigingsprijs: Marita Heintzmann (TC Ready Scheemda)

Zondag:
1e dames: Catharina Hidding (TC Wedde)
1e heren: Huib Boersma (Odivia Blijham)
Aanmoedigingsprijs: Manette Tholen (Nieske Meppers Midwolda)


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer harms
Vishandel Harms in Oude Pekela
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer schroder
Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer vos
Garage Vos in Oude Pekela
Meer sbc
Solution Business Center Veendam.
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer hetdokhuis
Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer eiten
Reclame-adviesbureau Th. Eiten
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
 

Mededelingen / Oproepen

Vanaf 26 oktober baan reserveren als u wilt tennissen. In de avonduren zijn er tijdsblokken 18.00-20.00 uur, 20.00-21.15 uur en vanaf 21.15 uur tot .......Maximaal een week van te voren reserveren!!! Reserveren via Jos Klungel 06-16459413

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2020 LTC Oude Pekela