clubkampioenschappen 2017

image

Beste Tennisvrienden,

 

4 tot en met 17 september organiseren wij wederom onze clubkampioenschappen. De volgende onderdelen zullen gespeeld worden:

 

Heren enkel poule A, B en C

Dames enkel

Heren dubbel

Dames dubbel

Gemengd dubbel

 

De clubkampioenschappen is voor alle niveaus. Der wordt rekening gehouden met de diverse speelsterktes.

Opgave kan via www.toernooi.nl

Uiteraard staat de gezelligheid tijdens dit toernooi centraal.

 

Schrijf jullie in! 

Voor vragen, neem contact op met de activiteitencommissie.

 

Activiteitencommissie LTC Oude Pekela.

 


Martijn Harms en Joset Rosema winnen toernooi in Winschoten

image

Martijn Harms (LTC Oude Pekela) en Joset Rosema (LTC Nieuwe Pekela) hebben de finale in de categorie gemengd dubbel 7 van het Open Sla Raak-toernooi in Winschoten vanmiddag gewonnen van Rolf Molema en Tanja Bessembinders (TIOLO). Martijn en Joset wonnen de eerste set met 6-4, en verloren de tweede set met 6-1, in de beslissende derde set waren Martijn en Joset goed op dreef en wonnen deze met 1-6. (foto:menterwolde.info)


clubkampioenschappen 2017

image

Beste Tennisvrienden,

 

4 tot en met 17 september organiseren wij wederom onze clubkampioenschappen. De volgende onderdelen zullen gespeeld worden:

 

Heren enkel poule A, B en C

Dames enkel

Heren dubbel

Dames dubbel

Gemengd dubbel

 

De clubkampioenschappen is voor alle niveaus. Der wordt rekening gehouden met de diverse speelsterktes.

Opgave kan via www.toernooi.nl

Uiteraard staat de gezelligheid tijdens dit toernooi centraal.

 

Schrijf jullie in! 

Voor vragen, neem contact op met de activiteitencommissie.

 

Activiteitencommissie LTC Oude Pekela.

 


TC Nieuwe Pekela Open 2017

image

Ltc Oude Pekela was goed vertegenwoordigd tijdens het TC Nieuwe Pekela Open 2017, hetgeen resulteerde in 4 knappe finaleplaatsen voor Jos Klungel en Marit Klungel in de Gemengd Dubbel 6, Marit Klungel en Milou Aukes in de Dames Dubbel 5, Barry Nieland en Tony Il Conteggio in de Heren Dubbel 6 en voor Martijn Harms in de Heren Enkel 7.

Marit won samen met haar beide partners haar finales, maar helaas wisten Tony, Barry en Martijn hun finale niet te winnen, maar toch knap gedaan!

Komende week gaan er weer veel spelers van onze vereniging meedoen tijdens het Sla Raak Open. Iedereen veel succes gewenst!


Stem op LTC Oude Pekela

image

Nodig zoveel mogelijk mensen uit om te stemmen

Tennisclub LTC Oude Pekela

De jeugd heeft de toekomst. Dit geldt zeker ook voor onze tennisvereniging. Wij willen voor de aller kleinsten een speelplaats realiseren, vooral door zelfwerkzaamheid. Zoeken voor de materialen sponsoring.

spormeteenvoordeel. stemmen klik op de link.


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer eiten
Reclame-adviesbureau Th. Eiten
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer sbc
Solution Business Center Veendam.
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer schroder
Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
Meer hetdokhuis
Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer harms
Vishandel Harms in Oude Pekela
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer vos
Garage Vos in Oude Pekela
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
 

Mededelingen / Oproepen

Oprichter en eerste voorzitter LTC Oude Pekela Dhr. P.F. Reddingius overleden, wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de vereniging hebben we een kaart gestuurd.

 

AED Cursus 11 januari 2020

ad 5

Klaas-Jan Hulzebos heeft een AED cursus + les reanimatie gegeven in de kantine, Klaas-Jan bedankt voor het op een fijne en prettige manier geven van deze cursus!!!

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2020 LTC Oude Pekela