Zomerkoningin en zomerkoning 2017

image

Zoals jullie weten organiseert onze vereniging elk jaar in de maanden juli en augustus de jaarlijkse toss, waarbij wordt gestreden om de zomerkoningin en zomerkoning van onze vereniging.
 
Op de laatste avond waren er nog diverse titelkandidaten. De laatste avond had ook meteen de beste opkomst van deze editie.
Uiteindelijk waren Winie Nieland en Johan Pander de gelukkigen. Zij ontvingen naast de wisselbeker, ieders een kleine attentie.
 
Na de prijsuitreiking werd er nog gezellig nagezeten, onder het genot van een hapje en een drankje.
 
Iedereen bedankt voor de ondersteuning en samenwerking. Zien elkaar tijdens de clubkampioenschappen die volgende week van start gaan.
 

 

De activiteitencommissie.


clubkampioenschappen 2017

image

Beste Tennisvrienden,

 

4 tot en met 17 september organiseren wij wederom onze clubkampioenschappen. De volgende onderdelen zullen gespeeld worden:

 

Heren enkel poule A, B en C

Dames enkel

Heren dubbel

Dames dubbel

Gemengd dubbel

 

De clubkampioenschappen is voor alle niveaus. Der wordt rekening gehouden met de diverse speelsterktes.

Opgave kan via www.toernooi.nl

Uiteraard staat de gezelligheid tijdens dit toernooi centraal.

 

Schrijf jullie in! 

Voor vragen, neem contact op met de activiteitencommissie.

 

Activiteitencommissie LTC Oude Pekela.

 


Martijn Harms en Joset Rosema winnen toernooi in Winschoten

image

Martijn Harms (LTC Oude Pekela) en Joset Rosema (LTC Nieuwe Pekela) hebben de finale in de categorie gemengd dubbel 7 van het Open Sla Raak-toernooi in Winschoten vanmiddag gewonnen van Rolf Molema en Tanja Bessembinders (TIOLO). Martijn en Joset wonnen de eerste set met 6-4, en verloren de tweede set met 6-1, in de beslissende derde set waren Martijn en Joset goed op dreef en wonnen deze met 1-6. (foto:menterwolde.info)


clubkampioenschappen 2017

image

Beste Tennisvrienden,

 

4 tot en met 17 september organiseren wij wederom onze clubkampioenschappen. De volgende onderdelen zullen gespeeld worden:

 

Heren enkel poule A, B en C

Dames enkel

Heren dubbel

Dames dubbel

Gemengd dubbel

 

De clubkampioenschappen is voor alle niveaus. Der wordt rekening gehouden met de diverse speelsterktes.

Opgave kan via www.toernooi.nl

Uiteraard staat de gezelligheid tijdens dit toernooi centraal.

 

Schrijf jullie in! 

Voor vragen, neem contact op met de activiteitencommissie.

 

Activiteitencommissie LTC Oude Pekela.

 


TC Nieuwe Pekela Open 2017

image

Ltc Oude Pekela was goed vertegenwoordigd tijdens het TC Nieuwe Pekela Open 2017, hetgeen resulteerde in 4 knappe finaleplaatsen voor Jos Klungel en Marit Klungel in de Gemengd Dubbel 6, Marit Klungel en Milou Aukes in de Dames Dubbel 5, Barry Nieland en Tony Il Conteggio in de Heren Dubbel 6 en voor Martijn Harms in de Heren Enkel 7.

Marit won samen met haar beide partners haar finales, maar helaas wisten Tony, Barry en Martijn hun finale niet te winnen, maar toch knap gedaan!

Komende week gaan er weer veel spelers van onze vereniging meedoen tijdens het Sla Raak Open. Iedereen veel succes gewenst!


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer harms
Vishandel Harms in Oude Pekela
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer hetdokhuis
Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer schroder
Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer sbc
Solution Business Center Veendam.
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer vos
Garage Vos in Oude Pekela
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer eiten
Reclame-adviesbureau Th. Eiten
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
 

Mededelingen / Oproepen

KNLTB Voorjaarscompetitie voorlopig uitgesteld ....NLDoet vind voorlopig plaats in Juli . Hou de website in de gaten voor eventueel nieuw nieuws.

 

KNLTB Voorjaarscompetitie 2020

ad 5

KNLTB Voorjaarscompetitie indeling is bekend. 4 LTC teams doen dit jaar mee waaronder 1 jeugdteam!!! Indeling en wedstrijden staan onder de link "Competitie". Alle thuiswedstrijden staan ook in de agenda.

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Harry en Marian Scholtens 0621316654
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2020 LTC Oude Pekela