Stem op LTC Oude Pekela

image

Nodig zoveel mogelijk mensen uit om te stemmen

Tennisclub LTC Oude Pekela

De jeugd heeft de toekomst. Dit geldt zeker ook voor onze tennisvereniging. Wij willen voor de aller kleinsten een speelplaats realiseren, vooral door zelfwerkzaamheid. Zoeken voor de materialen sponsoring.

spormeteenvoordeel. stemmen klik op de link.


Clubkampioenschappen 2017

image

Beste Tennisvrienden,

In september worden de jaarlijkse clubkampioenschappen weer gehouden.

De volgende categorieën Zullen worden gespeeld:

Dames en heren enkel, niveau A, B en C.
Mix dubbel Dames dubbel
Heren dubbel

Op toernooi.nl krijgen jullie de volledige informatie, als ook de mogelijkheid je voor de verschillende onderdelen in te schrijven. Toernooi.nl is tevens via deze site bereikbaar. Zie verwijzing rechts onderin op de site.

Laten we ook dit jaar weer een succes van maken, maar vooral een evenement waarbij iedereen op zijn of haar niveau plezier aan beleefd.

Activiteitencommissie LTC Oude Pekela.


Roegbainderstoernooi 2017

Beste mensen,

Helaas valt het aantal aanmeldingen dusdanig tegen dat in gezamenlijk overleg is besloten het Roegbainderstoernooi 2017 niet door te laten gaan. Voor 17 personen kunnen we geen weektoernooi gaan organiseren, helaas.

Hoe / Of we dit in de toekomst weer gaan oppakken zal in een later stadium worden bekeken. Op dit moment is er in elk geval, en jammer genoeg, niet voldoende animo / draagvlak voor.

We zien elkaar vast en zeker tijdens het TC Nieuwe Pekela Open 2017 in juli, of tijdens het nieuwe dubbeltoernooi van LTC Oude Pekela, Klaverblad Double Trouble 2017 in oktober.

Namens de gezamenlijke organisatie,

Arnold, Niek, Hans en Martijn


Roegbainderstoernooi

Beste tennisleden,

 

De inschrijving van het Roegbainderstoernooi voor leden van Ltc Oude Pekela en TC Nieuwe Pekela is verlengd tot en met vrijdag 30 juni a.s.

Tevens is de opzet veranderd. In principe was het de bedoeling dat leden van Oude Pekela koppels zouden gaan vormen met leden van Nieuwe Pekela. Hier zijn we na overleg van af gestapt. Jullie kunnen je gewoon als koppel opgeven, ook al zijn jullie lid van dezelfde Pekelder tennisvereniging.

Geef je dus nog snel op via toernooi.nl en doe gezellig mee!

Met vriendelijke groet,

 


Bestuur LTC Oude Pekela


Juli en augustus zomer toss

image

Op dit moment zijn de traditionele toss avonden weer opgestart. Op woensdag vanaf 19.00 uur kunnen alle seniorleden, van alle niveaus, d.m.v. een toss een balletje slaan. Gedurende de avond kun je aanschuiven of vertrekken, wanneer je maar wilt. Er wordt gespeeld op basis van tijd.

Vanaf juli zal de officiële zomer toss worden opgestart. Dit is eenzelfde toss avond, echter met een competitie aspect. Per wedstrijdje kun je punten verdienen. Aan het eind van de rit hebben we dan een zomerkampioen bij de heren en de dames. Ondanks dit is vooral de ongedwongen en gezellige sfeer het belangrijkst.

Kom eens langs en ervaar de gezelligheid van de toss avond, ben je er mee bekend, dan rekenen wij er op dat je er weer zult zijn.

Kijk op de website of je staat ingepland voor een kantinedienst op een van deze avonden.


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer eiten
Reclame-adviesbureau Th. Eiten
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer sbc
Solution Business Center Veendam.
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer vos
Garage Vos in Oude Pekela
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer harms
Vishandel Harms in Oude Pekela
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer hetdokhuis
Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer schroder
Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
 

Mededelingen / Oproepen

KNLTB Voorjaarscompetitie voorlopig uitgesteld ....NLDoet vind voorlopig plaats in Juli . Hou de website in de gaten voor eventueel nieuw nieuws.

 

KNLTB Voorjaarscompetitie 2020

ad 5

KNLTB Voorjaarscompetitie indeling is bekend. 4 LTC teams doen dit jaar mee waaronder 1 jeugdteam!!! Indeling en wedstrijden staan onder de link "Competitie". Alle thuiswedstrijden staan ook in de agenda.

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Harry en Marian Scholtens 0621316654
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2020 LTC Oude Pekela