Clubkampioenschappen 2017

image

Beste Tennisvrienden,

In september worden de jaarlijkse clubkampioenschappen weer gehouden.

De volgende categorieën Zullen worden gespeeld:

Dames en heren enkel, niveau A, B en C.
Mix dubbel Dames dubbel
Heren dubbel

Op toernooi.nl krijgen jullie de volledige informatie, als ook de mogelijkheid je voor de verschillende onderdelen in te schrijven. Toernooi.nl is tevens via deze site bereikbaar. Zie verwijzing rechts onderin op de site.

Laten we ook dit jaar weer een succes van maken, maar vooral een evenement waarbij iedereen op zijn of haar niveau plezier aan beleefd.

Activiteitencommissie LTC Oude Pekela.


Roegbainderstoernooi 2017

Beste mensen,

Helaas valt het aantal aanmeldingen dusdanig tegen dat in gezamenlijk overleg is besloten het Roegbainderstoernooi 2017 niet door te laten gaan. Voor 17 personen kunnen we geen weektoernooi gaan organiseren, helaas.

Hoe / Of we dit in de toekomst weer gaan oppakken zal in een later stadium worden bekeken. Op dit moment is er in elk geval, en jammer genoeg, niet voldoende animo / draagvlak voor.

We zien elkaar vast en zeker tijdens het TC Nieuwe Pekela Open 2017 in juli, of tijdens het nieuwe dubbeltoernooi van LTC Oude Pekela, Klaverblad Double Trouble 2017 in oktober.

Namens de gezamenlijke organisatie,

Arnold, Niek, Hans en Martijn


Roegbainderstoernooi

Beste tennisleden,

 

De inschrijving van het Roegbainderstoernooi voor leden van Ltc Oude Pekela en TC Nieuwe Pekela is verlengd tot en met vrijdag 30 juni a.s.

Tevens is de opzet veranderd. In principe was het de bedoeling dat leden van Oude Pekela koppels zouden gaan vormen met leden van Nieuwe Pekela. Hier zijn we na overleg van af gestapt. Jullie kunnen je gewoon als koppel opgeven, ook al zijn jullie lid van dezelfde Pekelder tennisvereniging.

Geef je dus nog snel op via toernooi.nl en doe gezellig mee!

Met vriendelijke groet,

 


Bestuur LTC Oude Pekela


Juli en augustus zomer toss

image

Op dit moment zijn de traditionele toss avonden weer opgestart. Op woensdag vanaf 19.00 uur kunnen alle seniorleden, van alle niveaus, d.m.v. een toss een balletje slaan. Gedurende de avond kun je aanschuiven of vertrekken, wanneer je maar wilt. Er wordt gespeeld op basis van tijd.

Vanaf juli zal de officiële zomer toss worden opgestart. Dit is eenzelfde toss avond, echter met een competitie aspect. Per wedstrijdje kun je punten verdienen. Aan het eind van de rit hebben we dan een zomerkampioen bij de heren en de dames. Ondanks dit is vooral de ongedwongen en gezellige sfeer het belangrijkst.

Kom eens langs en ervaar de gezelligheid van de toss avond, ben je er mee bekend, dan rekenen wij er op dat je er weer zult zijn.

Kijk op de website of je staat ingepland voor een kantinedienst op een van deze avonden.


LTC Oude Pekela Klaverblad open toernooi 2017 groot succes.

Onder schitterende weersomstandigheden is van 4 tot en met 11 juni het LTC Oude Pekela Klaverblad toernooi 2017 gehouden. Het toernooi heeft zich gekenmerkt door een perfecte organisatie, sportieve strijd en een zeer gezellige sfeer. Het hoogtepunt was de finaledag op zondag 11 juni. Schitterende weersomstandigheden, veel publiek en een vlekkeloos verlopen speelschema. De winnaars in de verschillende categorieën zijn als volgt:

 

Heren enkel 5
1. Ronan Sterenborg
2. Mark Winter

Heren enkel 6
1. Quirijn Oord
2. Willem van der Laan

Heren enkel 7
1. Tom Verschoor
2. Rick Haan

Heren enkel 8
1. Erik Oorburg
2. Willy Holt

Dames enkel 7
1. Chantal Ploeger
2. Lisette van der Weerd

Gemengd dubbel 4
1. Erik van der Laan en Ellen Ufkes
2. Jos Klungel en Remke Huisman

Gemengd dubbel 6
1. Pieter en Marit Klungel
2. Willem van der Laan en Milou Aukes

Gemengd dubbel 7
1. Guus de Ruijter en Gerda Kanning Spieker
2. Rolf Molema en Tanja Bessembinders

Gemengd dubbel 8
1. Jan en Rita Feiken
2. Epko Boven en Dineke Mekkering

Heren dubbel 4
1. Waalko Waalkens en Bert Wassing
2. Marcel Boes en Laurens Weigand

Heren dubbel 6
1. Martijn Kanning en Bas Lesterhuis
2. Ronan Sterenborg en Laurens Weigand

Heren dubbel 7
1. Patrick Zuur en Barry Nieland
2. Hans Boerema en Reinier van der Veen

Heren dubbel 8
1. Hen Bleker en Hans Kanning
2. Dick Prins en Arnold Niessen

Dames dubbel 6
1. Anita Giezen en Yke Hoven
2. Milou Aukes en Marit Klungel

Dames dubbel 7
1. Annewil Schreuder en Anke Wolters
2. Bernadette Grave en Madeleen Vos-Scholte

Dames dubbel 8
1. Danielle en Femke Terschegget
2. Marian Scholtens en Sandra de Vries

Naast het tennis, was de verzorging van alle deelnemers en toeschouwers in goede handen van LTC Oude Pekela. Regelmatig werd iedereen voorzien van fruit, hapjes en drankjes. Onze hoofdsponsor Klaverblad verzekeringen had een ijskar beschikbaar gesteld, waar iedereen gedurende de hele dag gratis ijs kon halen, iets waar gretig gebruik van werd gemaakt gezien de weersomstandigheden.

Daarnaast kwam expeditie Grunnen op bezoek. Naast het filmen voor dit onderdeel van RTV Noord, werd er nog een balletje geslagen. Een leuke onderbreking van een succesvolle dag. Aan het eind van het toernooi was er nog een verloting en werd het toernooi afgesloten door het gezellig samenzijn van iedereen.

Ook volgend jaar zal het LTC Oude Pekela Klaverblad open toernooi worden gehouden, reeds veel deelnemers hebben aangegeven ook dan aanwezig te zijn.

Voor meer informatie en prachtige foto’s van dit evenement kijk op ons fotoalbum.

Op 16 tot en met 22 oktober organiseert LTC Oude Pekela de Double Trouble toernooi. Dit is een dubbeltoernooi vanaf 20 jaar in de speelsterktes 5 tot en met 8. Op dit moment worden hiervoor de voorbereidingen reeds opgestart. 


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer hetdokhuis
Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer harms
Vishandel Harms in Oude Pekela
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer sbc
Solution Business Center Veendam.
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer vos
Garage Vos in Oude Pekela
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer eiten
Reclame-adviesbureau Th. Eiten
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer schroder
Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
 

Mededelingen / Oproepen

Oprichter en eerste voorzitter LTC Oude Pekela Dhr. P.F. Reddingius overleden, wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de vereniging hebben we een kaart gestuurd.

 

AED Cursus 11 januari 2020

ad 5

Klaas-Jan Hulzebos heeft een AED cursus + les reanimatie gegeven in de kantine, Klaas-Jan bedankt voor het op een fijne en prettige manier geven van deze cursus!!!

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2020 LTC Oude Pekela