Interview met Johan Zuur

Vraag 1: Hoelang bent je al lid van LTC Oude Pekela?

Antwoord: 20 jaar.

 

Vraag 2: Hoe bent je in aanraking gekomen met het tennissen en van wie heeft je het spel geleerd?

Antwoord: Doordat ik stopte met voetbal, zelf aangeleerd.

 

Vraag 3: Doe je buiten het tennis om nog andere sporten?

Antwoord: Nee.

 

Vraag 4: Wat is je leeftijd?

Antwoord: 78 jaar.

 

Vraag 5: Is er ook nog iemand anders binnen je familie die tennist ?

Antwoord: Ja, mijn dochter Sandra.

 

Vraag 6: Wat vind je zo leuk aan tennissen ?

Antwoord: Het is geen contactsport, maar het kan wel in teamverband.

 

Vraag 7: Wat voor werk doe je of wat heb je gedaan voor werk?

Antwoord: Bedrijfsleider Moorman Karton, nu gepensioneerd.

 

Vraag 8: Kijk je weleens op de website van onze verenging?

Andwoord: Ja, regelmatig.

 

Vraag 9: Heb je nog leuke ideeën voor onze vereniging?

Antwoord: Terras vergroten.

 

Vraag 10: Doe je ook mee met een tenniscompetitie ?

Antwoord: Ja.

 

Vraag 11: Zo ja welke en waarom (wat is er zo bijzonder aan deze comp.)

Antwoord: Wintertennis, om de gezelligheid.

 

Vraag 12: Doet je wel eens mee met tennistoernooien?

Antwoord: Nee.

 

Vraag 13: Zo ja welke toernooien en waarom speciaal deze toernooien?

Antwoord: N.v.t.

 

Vraag 14: Wat zou er veranderd moeten worden bij LTC Oude Pekela? En waarom?

Antwoord: Terras vergroten zodat er meer publiek kan komen.

 

Vraag 15: Wat zou er juist niet veranderd moeten worden bij LTC Oude Pekela? En waarom?

Antwoord: De tennisbanen, die zijn perfect.

 

Vraag 16: Wat is je mooiste vakantie land? En waarom?

Antwoord: Frankrijk, zon zee en uitjes.

 

Vraag 17: Wat zijn voor jou leuke momenten op het tennispark?

Antwoord: Maandagavond en donderdagmorgen.

 

Vraag 18: Wat mis je bij onze vereniging?

Antwoord: Aanvulling van nieuwe leden, zowel jong als oud.

 

Vraag 19: Wat doe je nog meer in je vrije tijd ?

Antwoord: Vissen en thuis klussen.

 

Vraag 20: Heb je vroeger nog andere sporten gedaan,  zo ja, was je daarin ook zeer actief?

Antwoord: Betaald voetbal bij Bequick Groningen, schaatsen (elfstedentoch 1963), 500 wedstrijden gespeeld in Noordster 1 en 16 jaar voetbaltrainer.

 

Voorkeur van:

 

Tennis  of  Voetbal

Antwoord: Voetbal

                              

Nadal  of  Federer

Antwoord: Federer                            

                         

Feyenoord  of  FC Groningen

Antwoord: FC Groningen

 

Heineken  of  Amstel bier

Antwoord: Heineken

                                   

Donderdagochtend tennis   of  Tenniscompetitie

Antwoord: Donderdagochtend

 

Zomer  tennis  of  winter tennis

Antwoord: Winter

 

Wie zou u voor het volgende interview willen voordragen?

Antwoord: Mijn dochter, Sandra de Vries


Voorjaarsmix 2020

image

Dinsdag 18 augustus start van de uitgestelde voorjaarsmix 2020.

Aanvang van de eerste wedstrijden zijn 19.15 uur.

Op de navolgende dinsdagen wordt er gespeeld, 18 augustus, 25 augustus, 1 september, 8 september, 15 september, 22 september, 29 september en 6 oktober.

Let op: Op deze dinsdagen is vanaf 19.15 uur alleen baan 4 vrij voor recreatief tennis.

Er doen ook koppels mee van spelers van onze eigen vereniging!!!

 


Aardbeien tijdens de toss

image

Afgelopen woensdag 22 juli tijdens de toss kon een ieder genieten van de aangeboden aardbeien.

De opkomst tijdens deze tossavond was goed en het was erg gezellig!!!

De aardbeien waren beschikbaar gesteld door onze sponsor Meinardi, waarvan dank!!

Volgende week 29 juli is er wederom een toss, aanvang 19.00 uur, kantine is open vanaf 18.30 uur.

Tot ziens op de toss.....

Activiteitencommissie LTC.


Mededeling namens het bestuur.

Beste leden,

 

Sinds vorige week kunnen we weer zo goed als normaal tennissen op ons park.

We hebben voor de gezondheid van ons allen nog een aantal aanpassingen en extra afspraken rond de kantine.

We gaan er vanuit dat we ons hier allemaal zo goed mogelijk aan houden.

 

Graag willen wij jullie allen heel hartelijk danken voor jullie geduld, begrip en medewerking in de afgelopen maanden.

En uiteraard veel dank aan degenen die de afgelopen tijd hebben meegeholpen om (met allerlei aanpassingen en extra maatregelen) alles in goede banen te leiden.

Heel fijn dat we zo samen de lastige Coronatijd hebben doorstaan (en blijven doorstaan) en we wensen iedereen weer heel veel tennisplezier toe.

 

Vriendelijke groet,

Bestuur LTC Oude Pekela.


Clubkampioenschappen enkel 2020.

Van maandag 3 augustus t/m zondag 9 augustus zijn de clubkampioenschappen enkel.

Je kunt je opgeven bij Pieter Klungel via whatsapp, mail of telefonisch, 06-22579544

Mailen naar pieter.klungel@pyroll.com.

Er wordt ingedeeld op sterkte zodat het voor een ieder leuk is!!

De deelname viel vorig jaar tegen maar laten we er dit jaar een succes van maken.

Wedstrijden worden gepubliceerd via app en toernooi.nl

Laten we er samen iets leuks van maken!!

Activiteitencommissie.


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer vos1
Garage Vos in Oude Pekela
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
 

Mededelingen / Oproepen

Klaverblad Double Trouble toernooi is van 16 oktober t/m 24 oktober. Inschrijven is vanaf nu mogelijk!!! In "FOTOALBUM"staan nieuwe foto,s van de bouw nieuwe terrasoverkapping.

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2021 LTC Oude Pekela