Mededeling namens het bestuur.

Beste leden,

 

Sinds vorige week kunnen we weer zo goed als normaal tennissen op ons park.

We hebben voor de gezondheid van ons allen nog een aantal aanpassingen en extra afspraken rond de kantine.

We gaan er vanuit dat we ons hier allemaal zo goed mogelijk aan houden.

 

Graag willen wij jullie allen heel hartelijk danken voor jullie geduld, begrip en medewerking in de afgelopen maanden.

En uiteraard veel dank aan degenen die de afgelopen tijd hebben meegeholpen om (met allerlei aanpassingen en extra maatregelen) alles in goede banen te leiden.

Heel fijn dat we zo samen de lastige Coronatijd hebben doorstaan (en blijven doorstaan) en we wensen iedereen weer heel veel tennisplezier toe.

 

Vriendelijke groet,

Bestuur LTC Oude Pekela.


Clubkampioenschappen enkel 2020.

Van maandag 3 augustus t/m zondag 9 augustus zijn de clubkampioenschappen enkel.

Je kunt je opgeven bij Pieter Klungel via whatsapp, mail of telefonisch, 06-22579544

Mailen naar pieter.klungel@pyroll.com.

Er wordt ingedeeld op sterkte zodat het voor een ieder leuk is!!

De deelname viel vorig jaar tegen maar laten we er dit jaar een succes van maken.

Wedstrijden worden gepubliceerd via app en toernooi.nl

Laten we er samen iets leuks van maken!!

Activiteitencommissie.


Vanaf 1 juli gaat de kantine open, wel met aangepaste corona maatregelen.

image

Hallo leden LTC
 
As woensdag gaat eindelijk de kantine weer open.
 
Het is goed voor iedereen om te weten wat er is afgesproken mbt de 1,5 meter en hygiëne. 
 
Graag zien wij als bestuur dat een ieder zich hieraan houdt.
Niet alleen omdat dit met de gemeente is afgesproken en dus nodig is ivm onze gezondheid maar hierdoor houden we ook rekening met de gevoelens van de andere tennisleden.
 
Basisafspraken zijn:
 
  • heb je klachten? Blijf thuis en laat je testen;
  • ga direct naar huis wanneer er tijdens de sportactiviteit klachten ontstaan zoals: neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, (licht) hoesten, benauwdheid, verhoging, koorts en/of plotseling verlies van reuk of smaak: dit geldt voor iedereen; 
  • houd 1,5 m afstand met personen van 18 jaar of ouder (uitzondering tijdens het sporten);
  • vermijd drukte;  
  • was vaak je handen met water en zeep, juist ook voor en na bezoek sportlocatie;  
  • schud geen handen;
  • maak na gebruik van de kantine deze goed schoon.
 
Schoonmaken:
We hebben in onze vereniging App een uitvraag gedaan wie er mee wilt helpen de kantine schoonmaken. Nu doen Gina en Chantal dit alleen. We hebben daar geen één reactie op gekregen. Door de nieuwe maatregelen zullen we de kantine veel meer schoon moeten maken. Daar hebben we vrijwilligers voor nodig. Dus meld je aan !!!
 
Dit is ook de reden waarom we de kleedkamers niet open doen. Kost teveel tijd om twee personen schoon te maken. Dit gaat dan ook ten koste van de hygiëne. Zodoende blijven deze eerst dicht.
Vrijwilligers kunnen zich opgeven bij het bestuur.
 
Het bestuur.


Aanbod KNLTB Competitie

image

Aanmelden kan nog tot 15 juni bij Pieter Klungel.


LTC Tennissen bij LTC na 11 mei

Beste leden van LTC Oude Pekela,

 

De regering heeft afgelopen woensdag bepaald, dat buiten tennissen voor alle leeftijden vanaf 11 mei weer is toegestaan, onder bepaalde voorwaarden. (training voor de jeugd was in eerder stadium al toegestaan)

 

Hiervoor heeft NOC*NSF in samenwerking met de VSG en sportbonden een protocol opgesteld, dat is getoetst en goedgekeurd door het Ministerie van VWS en het RIVM.

De KNLTB heeft dit verder uitgewerkt in een specifiek protocol voor de tennisclubs. De activiteiten worden gefaseerd uitgebreid, zodat de drukte op de parken gehandhaafd kan worden.

 

Voor het tennissen vanaf 11 mei houdt LTC Oude Pekela de richtlijnen van de KNLTB aan. Het is belangrijk dat iedereen zijn verantwoordelijkheid neemt, en zich aan de regels en richtlijnen houdt. Voor jezelf, voor een ander en voor de club.

 

Naast het algemene 1,5m afstand houden, de algemene hygiëneregels en thuis blijven bij klachten, zijn dit voorlopig de belangrijkste richtlijnen en regels voor ons:

 

                   vrij spelen voor volwassenen vanaf 19 jaar: maximaal 2 personen per baan (alleen enkelspel dus),zonder toezichthouder. Enige uitzondering: 4 personen van hetzelfde gezin

                   vrij spelen voor 13 t/m 18 jaar: max. 4 personen op een baan, met toezichthouder!

                   vrij spelen t/m 12 jaar: onbeperkt aantal per baan, met toezichthouder geen 1,5m afstand

                   training volwassenen en 13 t/m 18 jaar: max. 4 spelers en een trainer per baan. 1,5m afstand houden

                   training t/m 12 jaar: onbeperkt aantal per baan, met trainer en toezichthouder

                   bij activiteiten waar een toezichthouder aanwezig is (training en kidstennis) is de kantine alleen open voor het toiletgebruik

 

Voor het vrij spelen geldt het volgende:

 

                   De kantine en het terras blijven gesloten. Alleen bij zeer urgente sanitaire nood en voor het gebruik van de AED de kantine openen! Ga vóór het tennissen thuis even naar het toilet.

                   Altijd vooraf een baan reserveren, zie hieronder. Zo kunnen we de drukte op het park onder controle houden.

                   Verblijf alleen om te tennissen op het park, niet blijven hangen na afloop

                   Neem je eigen ballen mee en markeer die. Niet uit de kantine halen.

 

Voor verdere info over de training graag contact opnemen met trainer Berend Jan Kremer of met coördinator Kees Bartelds

 

Baan reserveren:

 

We gaan kijken of we het digitaal afhangbord van de KNLTB kunnen gaan gebruiken. Voorlopig moet je echter altijd een reservering maken bij Jos Klungel

Doe dit door te Appen/SMS'en naar 06-16459413

Of eventueel te mailen naar: josklungel@hotmail.com

 

Je krijgt dan z.s.m. een bevestiging of het kan. Mocht je afspraak niet doorgaan, meld dit dan ook even, dan kan iemand anders eventueel tennissen.

Maximaal 5 dagen van tevoren reserveren. Dus niet alvast een tijdstip claimen voor de rest van de zomer.


Voor de doordeweekse avonden gaan we werken met 3 blokken van 75 minuten:

                   18:45-20:00 uur

                   20:00-21:15 uur

                   21:15-22:30 uur

 

Op andere tijdstippen verwachten we geen dusdanige drukte, dat we met blokken moeten gaan werken. Wel altijd vooraf reserveren, zodat we de drukte onder controle kunnen houden.

Is de baan waarop je speelt na de eindtijd nog steeds vrij, dan kan je doorspelen totdat de volgende mensen komen.

 

Op donderdagavond zijn er vanwege de training slechts 2 banen beschikbaar. Op zondagochtend zijn de banen niet beschikbaar vanwege kidstennis.

 

Via de Whatsapp groep 'LTC algemeen' zal Jos jullie op de hoogte proberen te houden wat betreft de bezetting van de banen. Als jullie niets horen, betekent dit dat er nog ruimte is. Ga geen afspraken maken in deze whatsapp groep, maar doe dit bij Jos persoonlijk.

 

We verwachten dat iedereen zijn verantwoordelijkheid neemt en wensen jullie weer veel plezier bij het tennissen.

Met sportieve groet van het bestuur,

Kees Bartelds

Joop Gelling

Nel Schaftenaar

Jack Pinkster

Ron Schaftenaar

JosKlungel

 


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer sportstroom
Sportstroom
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer vos1
Garage Vos in Oude Pekela
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
 

Mededelingen / Oproepen

Voorjaarscompetitie KNLTB voorlopig uitgesteld naar begin Mei....

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2021 LTC Oude Pekela