Doneeractie voor Harm

image

Cry For Help!

Lieve mensen.

Mijn naam is Harm Velt, 52 jaar. Getrouwd en vader van twee kinderen.

Op 29 januari 2019 is bij mij bij slokdarmkanker geconstateerd. Volgens de arts was het operabel. Na diverse onderzoeken, CT en PET scans kreeg ik de mededeling dat er gelukkig geen uitzaaiingen waren geconstateerd en er zou worden ingezet op genezing. 

Na 23 bestralingen en 5 chemotherapieën, in de periode 3 maart t/m 5 april, is er op 28 mei wederom een CT scan alsmede een PET scan gemaakt. Wederom met een positieve uitslag. Geen uitzaaiingen. Alles kon dus worden ingezet op de operatie. Dit betekende het deels verwijderen van de slokdarm. Een pittige en zware operatie. Echter was ik in prima conditie en klaar voor de ingreep.

Iets later dan gehoopt werd de operatie gepland op 2 juli. De dag er voor nog een conditie- en krachttraining met goed gevolg afgelegd in het ziekenhuis. Helaas ontwaakte ik te vroeg uit de narcose en werd mij medegedeeld dat er twee vlekjes (kleiner dan 4 mm) waren gezien op mijn lever. Dan wordt de operatie gestaakt, zo is het beleid in Nederland. 

Na een periode van ongeloof, niet te bevatten en verdriet moet je je zelf weer bij elkaar rapen om te zien wat wel mogelijk is. Via de media las ik een verhaal van een meneer die 8 jaar geleden in Nederland was opgegeven. Deze meneer heb ik onlangs persoonlijk gesproken. Hij is terecht gekomen in de Helios kliniek in Duitsland en is daar behandeld en geopereerd. Er is dus hoop. Daardoor ben ik positief en  stijdvaardig De kliniek in Duitsland heeft inmiddels mijn dossier en scans vanuit Nederland bekeken en is tot het oordeel gekomen om er energie in te stoppen. Hoeveel exact de totale behandeling zal gaan kosten is op dit moment niet geheel vast te stellen. Het bedrag zal rond de €150.000,- zijn. 

Echter, heb ik uw hulp nodig. Wat mijn verzekering wil vergoeden is nog niet bekend. Dat betekent dat ik financiële steun nodig heb om verder te kunnen met behandelingen en een operatie met genezing als streven.

Op de navolgende link kunt u een donatie doen,

https://www.doneeractie.nl/cry-for-help/-37497

Alvast bedankt, namens alle leden van LTC Oude Pekela wensen wij Harm heel veel sterkte toe en veel succes met deze doneeractie !!


Wintercompetitie 2019-2020

image

Gezien de hitte van de laatste dagen denk je er vast nog niet aan , maar de voorbereidingen voor het wintertennis 2019/2020 lopen reeds. Gezien de vakanties en andere drukke werkzaamheden is het nog niet gelukt om deze activiteit op toernooi.nl te plaatsen.

Inschrijving hiervoor is echter mogelijk via de mail bij Hans Boerema  (hansboerema@hotmail.com).

De inschrijving sluit op vrijdag 6 september 2019, tenzij we eerder vol zijn.

Hierbij graag vermelden : - bondsnummer

                             - naam partner

                             - (mobiel) telefoonnummer

 

                             - voorkeur speeltijd (vroeg 19.15uur of laat 20.45uur) 

 

De Dames spelen op de maandagavond vanaf eind oktober. Contactpersoon hiervoor is Laura Norder.

 

De Heren komen op de dinsdagavond in actie vanaf eind september. Contactpersoon is Hans Boerema.

 


Clubkampioenschappen dubbel 2019

image

Clubkampioenschappen dubbel 2019 afgesloten met een gezellige BBQ

Afgelopen week is er gestreden in diverse categorien om het clubkampioenschap.

De finaledag was zaterdag 29 juni, het waren mooie spannende wedstrijden.

Uiteindelijk waren bij de Heren dubbel Henk Wallenstein/Rudi Welling de kampioen.

Bij Gemengd dubbel waren Laura Norder/Rudi Welling (alweer) de sterkste.

De kampioenschappen werden afgesloten met een gezellige BBQ onder ideale weersomstandigheden.

Rest te vermelden de organisatie en een ieder die er aan meegewerkt hebben te bedanken!!!

Van de activiteitencommissie kwam nog de melding dat de clubkampioenschappen Enkel in november worden gehouden.  

 


Johan in het zonnetje gezet.

image

Een vereniging als de onze draait op vrijwilligers.

We zijn blij met iedereen die zich op welke manier dan ook belangeloos inzet voor onze tennisclub.

We zijn ze ook allemaal dank verschuldigd en dat doen we onder andere middels een heel gezellige jaarlijkse vrijwilligersavond.

Heel soms is er een vrijwilliger die zich op uitzonderlijke wijze inzet en die een speciale plaats inneemt binnen de club. Zo iemand is Johan Pander.

Johan is nog steeds actief als baancommissaris en websitebeheerder maar heeft hiervoor zeer vele jaren intensief en op veel verschillende gebieden zijn steentje bijgedragen. Als bestuurslid, als penningmeester, als lid van de baancommissie en toernooicommissie. Ook heeft Johan een belangrijke rol gespeeld in de verbouw van onze kantine en recentelijk nog bij de vervanging van onze 4 tennisbanen. Bij problemen, storingen, alarmmeldingen en andere organisatorische zaken kon/kan altijd een beroep op hem worden gedaan. En dan was/is Johan er, zo snel als mogelijk. Hij heeft jarenlang de weg van huis naar tennisbaan op de fiets afgelegd. Soms bijna dagelijks en vaak ook meerdere keren per dag.

Als bestuur en als vereniging vonden wij het daarom gepast Johan op een bijzondere en blijvende wijze te danken hiervoor. Deze dank geld ook Johan zijn vrouw Ria en dochter Mariska die als steunende krachten belangrijk zijn geweest.

Op de finaledag van ons Klaverblad Open toernooi hebben we Johan, in bijzijn van Ria, Mariska en vele ander familieleden als bijzondere dank een naambord aangeboden: JOHAN PANDER BAAN. Hiermee zal  BAAN 1 (boan aine) vanaf nu door het leven gaan als de Johan Pander baan!!

Johan, namens de hele vereniging, nogmaals hartelijk bedankt!!

We hopen dat je nog vele jaren bij onze tennisclub zal blijven, als speler en als vrijwilliger.

Het bestuur.


Clubkampioenschappen dubbel 2019

image

Van 24 juni t/m 29 juni zijn de clubkampioenschappen dubbel.

Het betreft Heren dubbel, Dames dubbel en Gemengd dubbel, indeling vind plaats op sterkte!!

De inschrijving sluit op maandag 17 juni.

Na afloop is er zaterdag een BBQ, 7,50 euro p.p.

Opgeven kan bij Pieter Klungel, inschrijflijst in de kantine of via toernooi.nl

De activiteitencommissie.


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer sbc
Solution Business Center Veendam.
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer schroder
Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer vos
Garage Vos in Oude Pekela
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer harms
Vishandel Harms in Oude Pekela
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer hetdokhuis
Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer eiten
Reclame-adviesbureau Th. Eiten
 

Mededelingen / Oproepen

KNLTB Voorjaarscompetitie voorlopig uitgesteld ....NLDoet vind voorlopig plaats in Juli . Hou de website in de gaten voor eventueel nieuw nieuws.

 

KNLTB Voorjaarscompetitie 2020

ad 5

KNLTB Voorjaarscompetitie indeling is bekend. 4 LTC teams doen dit jaar mee waaronder 1 jeugdteam!!! Indeling en wedstrijden staan onder de link "Competitie". Alle thuiswedstrijden staan ook in de agenda.

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Harry en Marian Scholtens 0621316654
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2020 LTC Oude Pekela