LTC Oude Pekela Junioren 13 t/m 17 kampioen najaarscompetitie!

image

De LTC Oude Pekela junioren in de leeftijdsklasse 13 t/m 17 hebben zich afgelopen zondag tot ware kampioen gekroond! Van harte gefeliciteerd met dit prachtig resultaat namens de hele vereniging!


Rabo Clubsupport levert €427,67 op!

De Rabo Clubsupport actie heeft dit jaar bedrag van €427,67 opgebracht voor de vereniging. Dit bedrag is een stuk hoger dan vorig jaar. Namens de gehele vereniging willen wij daarom ook iedereen bedanken voor het stemmen!


Nieuwe winddoeken en sponsorborden

Afgelopen zaterdag zijn er door een aantal vrijwilligers nieuwe winddoeken en sponsorborden opgehangen. De vrijwilligers worden namens de vereniging bedankt voor hun inzet.

Wil je weten welke doeken en borden er zijn vervangen? Kom dan kijken op het park ;) 


Schoonmaakrooster september t/m december 2022

05 sep: Mia Haveman en Jantine Gelling

03 okt: Aron Schaftenaar en Harm Jan Wageman

17 okt: Harald de Lange en Chantal de Lange

31 okt: Ruud Goedhart en Ron Schaftenaar

14 nov: Klaas Jan Hulsebos en Kees Bartelds

01 dec: Rudi Welling en Piet Klungel

15 dec: Otto Bos en Louis de Groot


Je kunt weer stemmen op onze vereniging voor de Rabo ClubSupport actie!

Je kunt weer stemmen op LTC Oude Pekela voor de Rabo ClubSupport actie!

Onze vereniging doet net als voorgaande jaren weer mee aan de Rabo ClubSupport actie. Er kan gestemd worden op een vereniging naar keuze zodat de gelukkigen een extra steuntje in de rug krijgen. Nederlandse gemeenten zijn flink aan het bezuinigen op de sportsector dus een extraatje is voor alle verenigingen meer dan welkom.

Om te stemmen op LTC Oude Pekela voor de ClubSupport actie moet je lid zijn van de Rabobank. Je hoeft geen lid te zijn van LTC Oude Pekela om te stemmen, dus vraag vooral rond om zoveel mogelijk mensen op de vereniging te laten stemmen.

Stemmen kan via de Rabo app tussen 5 en 27 september dus noteer het in je agenda!


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer verbidak
Verbidak
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer prins
Prins Caravans
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer poortman
Poortman Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
 

Mededelingen / Oproepen

Indien je oude olie of frituurvet wilt inleveren....dan is het verzoek om dit zelf in het vat te legen!!! Het vat staat in het opberghok. Sleutel hangt in de kantine. Let er even op dat er op de plastic flesje statiegeld staat!!

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2023 LTC Oude Pekela