Geef je op voor het Klaverblad Double Trouble toernooi!

Je kunt je vanaf vandaag inschrijven voor het jaarlijkse Klaverblad Double Trouble toernooi! Net zoals bij voorgaande edities zijn er de hele week weer volop activiteiten en wedstrijden op het tennispark. Dus ook al doe je niet mee, kom gerust langs! Verdere info over de planning volgt, dus houd de website in de gaten.

Dit jaar zal er ook een categorie 9 zijn voor beginners. Inschrijven kan via toernooi.nl tot maandag 3 oktober 23.59u. Het toernooi zal plaatsvinden van zaterdag 15 t/m zondag 23 oktober.


Melvin Rob en Thom Schut winnen Starkenborgh Open

image

Melvin Rob en Thom Schut hebben afgelopen vrijdag het Starkenborgh Open Juniorentoernooi gewonnen in de categorie Jeugd Dubbel 11 t/m 14 jaar. De gespeelde wedstrijden werden door de jongens met zeer overtuigende cijfers gewonnen.

Gefeliciteerd met deze topprestatie namens de hele vereniging!


Bestuur LTC Oude Pekela bedankt iedereen voor een geweldig Klaverblad Open

Na twee afgelaste edities mocht dit jaar het Klaverblad Pekela Open eindelijk weer georganiseerd worden. Van maandag 6 juni t/m zondag 12 juni stond het tennispark vol met tennissers en meegereisde supporters vanbinnen en vanbuiten de provincie Groningen. Dit zorgde 7 dagen lang voor veel spannende wedstrijden en een fantastische sfeer.

Het bestuur van LTC Oude Pekela bedankt alle vrijwilligers en de organisatie die ervoor gezorgd hebben dat het toernooi feilloos verliep.

Tevens worden alle deelnemers bedankt die we hopelijk weer mogen ontvangen tijdens het Klaverblad Double Trouble in oktober.


LTC Oude Pekela Junioren 11 t/m 14 is kampioen!

image

De LTC Oude Pekela junioren in de leeftijdsklasse 11 t/m 14 hebben zich vandaag tot ware kampioen gekroond! Winsum 2 werd met 6-0 verslagen waardoor de eerste plaats een feit is voor de junioren. Gefeliciteerd namens de hele vereniging!


Heren 35+ sluit seizoen af met 2e plaats in competitie

image

De Heren 35+ van LTC Oude Pekela heeft op 28 mei het seizoen met een 3-3 gelijkspel afgesloten. Hierdoor zijn ze dit seizoen geëindigd op een mooie tweede plaats in de competitie.


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer verbidak
Verbidak
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer prins
Prins Caravans
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer poortman
Poortman Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
 

Mededelingen / Oproepen

Indien je oude olie of frituurvet wilt inleveren....dan is het verzoek om dit zelf in het vat te legen!!! Het vat staat in het opberghok. Sleutel hangt in de kantine. Let er even op dat er op de plastic flesje statiegeld staat!!

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2023 LTC Oude Pekela