Tossen 2019

image

Op woensdag 1 mei beginnen we weer met Tossen.

Iedere woensdag aanvang 18.30 uur.

Als voorbereiding hierop organiseren we op woensdag 24 april een Tie break Toss. Aanvang 18.30 uur.

Je hoeft je niet op te geven. het enige wat je moet doen........is komen!!

activiteitencommissie 

 


Zomerlessen 2019.

image

De zomerlessen voor de jeugd en de senioren gaan weer van start vanaf 11 april.

Het gaat om 16 lessen tot aan oktober. Trainer is Berend Jan Kremer.

De trainingen zijn op donderdagavond. Soms is in overleg ook een andere avond mogelijk.

Heb je belangstelling? Geef je voor 1 april op bij Kees bartelds. Mail keesbartelds@ziggo.nl of bel 06-36395135.


NLDoet 2019

image

Zaterdag 16 maart is onze jaarlijkse NLDoet dag.

Opgeven kan nog tot donderdag 14 maart, kan via de site van NLDoet of bij Johan Pander.

Aanvang is 10 uur.


Kantine

image

In de onlangs gehouden ledenvergadering is besloten dat er alleen nog contant afgerekend kan worden.

Dus via pin of contant.

Het is vanaf nu dan ook niet meer toegestaan om een bonnetje in de kassa achter te laten met de bedoeling om dat bedrag later te betalen.

Kantinecommissie


Rabobank Clubkas Campagne

image

Ook dit jaar doet LTC Oude Pekela mee met de Rabobank Clubkas Campagne.

U kunt stemmen van 9 t/m 28 februari.

Voorwaarde om te mogen stemmen is dat u een bankrekeningnummer hebt bij de Rabobank.

Tevens dient u lid te zijn van de Rabobank Zuid en Oost Groningen, het lidmaatschap is GRATIS.

Als u lid bent krijgt u ook elk kwartaal het ledenmagazine "Dichterbij" van de Rabobank.

U krijgt een stempas thuisgestuurd en met deze stempas kunt u maximaal 2 stemmen geven aan LTC Oude Pekela.

Iedere stem is geld waard!!!


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer harms
Vishandel Harms in Oude Pekela
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer eiten
Reclame-adviesbureau Th. Eiten
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer hetdokhuis
Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer schroder
Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
Meer sbc
Solution Business Center Veendam.
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer vos
Garage Vos in Oude Pekela
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
 

Mededelingen / Oproepen

Oprichter en eerste voorzitter LTC Oude Pekela Dhr. P.F. Reddingius overleden, wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de vereniging hebben we een kaart gestuurd.

 

AED Cursus 11 januari 2020

ad 5

Klaas-Jan Hulzebos heeft een AED cursus + les reanimatie gegeven in de kantine, Klaas-Jan bedankt voor het op een fijne en prettige manier geven van deze cursus!!!

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2020 LTC Oude Pekela