Vanaf 1 juli gaat de kantine open, wel met aangepaste corona maatregelen.

image

Hallo leden LTC
 
As woensdag gaat eindelijk de kantine weer open.
 
Het is goed voor iedereen om te weten wat er is afgesproken mbt de 1,5 meter en hygiëne. 
 
Graag zien wij als bestuur dat een ieder zich hieraan houdt.
Niet alleen omdat dit met de gemeente is afgesproken en dus nodig is ivm onze gezondheid maar hierdoor houden we ook rekening met de gevoelens van de andere tennisleden.
 
Basisafspraken zijn:
 
  • heb je klachten? Blijf thuis en laat je testen;
  • ga direct naar huis wanneer er tijdens de sportactiviteit klachten ontstaan zoals: neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, (licht) hoesten, benauwdheid, verhoging, koorts en/of plotseling verlies van reuk of smaak: dit geldt voor iedereen; 
  • houd 1,5 m afstand met personen van 18 jaar of ouder (uitzondering tijdens het sporten);
  • vermijd drukte;  
  • was vaak je handen met water en zeep, juist ook voor en na bezoek sportlocatie;  
  • schud geen handen;
  • maak na gebruik van de kantine deze goed schoon.
 
Schoonmaken:
We hebben in onze vereniging App een uitvraag gedaan wie er mee wilt helpen de kantine schoonmaken. Nu doen Gina en Chantal dit alleen. We hebben daar geen één reactie op gekregen. Door de nieuwe maatregelen zullen we de kantine veel meer schoon moeten maken. Daar hebben we vrijwilligers voor nodig. Dus meld je aan !!!
 
Dit is ook de reden waarom we de kleedkamers niet open doen. Kost teveel tijd om twee personen schoon te maken. Dit gaat dan ook ten koste van de hygiëne. Zodoende blijven deze eerst dicht.
Vrijwilligers kunnen zich opgeven bij het bestuur.
 
Het bestuur.


Aanbod KNLTB Competitie

image

Aanmelden kan nog tot 15 juni bij Pieter Klungel.


LTC Tennissen bij LTC na 11 mei

Beste leden van LTC Oude Pekela,

 

De regering heeft afgelopen woensdag bepaald, dat buiten tennissen voor alle leeftijden vanaf 11 mei weer is toegestaan, onder bepaalde voorwaarden. (training voor de jeugd was in eerder stadium al toegestaan)

 

Hiervoor heeft NOC*NSF in samenwerking met de VSG en sportbonden een protocol opgesteld, dat is getoetst en goedgekeurd door het Ministerie van VWS en het RIVM.

De KNLTB heeft dit verder uitgewerkt in een specifiek protocol voor de tennisclubs. De activiteiten worden gefaseerd uitgebreid, zodat de drukte op de parken gehandhaafd kan worden.

 

Voor het tennissen vanaf 11 mei houdt LTC Oude Pekela de richtlijnen van de KNLTB aan. Het is belangrijk dat iedereen zijn verantwoordelijkheid neemt, en zich aan de regels en richtlijnen houdt. Voor jezelf, voor een ander en voor de club.

 

Naast het algemene 1,5m afstand houden, de algemene hygiëneregels en thuis blijven bij klachten, zijn dit voorlopig de belangrijkste richtlijnen en regels voor ons:

 

                   vrij spelen voor volwassenen vanaf 19 jaar: maximaal 2 personen per baan (alleen enkelspel dus),zonder toezichthouder. Enige uitzondering: 4 personen van hetzelfde gezin

                   vrij spelen voor 13 t/m 18 jaar: max. 4 personen op een baan, met toezichthouder!

                   vrij spelen t/m 12 jaar: onbeperkt aantal per baan, met toezichthouder geen 1,5m afstand

                   training volwassenen en 13 t/m 18 jaar: max. 4 spelers en een trainer per baan. 1,5m afstand houden

                   training t/m 12 jaar: onbeperkt aantal per baan, met trainer en toezichthouder

                   bij activiteiten waar een toezichthouder aanwezig is (training en kidstennis) is de kantine alleen open voor het toiletgebruik

 

Voor het vrij spelen geldt het volgende:

 

                   De kantine en het terras blijven gesloten. Alleen bij zeer urgente sanitaire nood en voor het gebruik van de AED de kantine openen! Ga vóór het tennissen thuis even naar het toilet.

                   Altijd vooraf een baan reserveren, zie hieronder. Zo kunnen we de drukte op het park onder controle houden.

                   Verblijf alleen om te tennissen op het park, niet blijven hangen na afloop

                   Neem je eigen ballen mee en markeer die. Niet uit de kantine halen.

 

Voor verdere info over de training graag contact opnemen met trainer Berend Jan Kremer of met coördinator Kees Bartelds

 

Baan reserveren:

 

We gaan kijken of we het digitaal afhangbord van de KNLTB kunnen gaan gebruiken. Voorlopig moet je echter altijd een reservering maken bij Jos Klungel

Doe dit door te Appen/SMS'en naar 06-16459413

Of eventueel te mailen naar: josklungel@hotmail.com

 

Je krijgt dan z.s.m. een bevestiging of het kan. Mocht je afspraak niet doorgaan, meld dit dan ook even, dan kan iemand anders eventueel tennissen.

Maximaal 5 dagen van tevoren reserveren. Dus niet alvast een tijdstip claimen voor de rest van de zomer.


Voor de doordeweekse avonden gaan we werken met 3 blokken van 75 minuten:

                   18:45-20:00 uur

                   20:00-21:15 uur

                   21:15-22:30 uur

 

Op andere tijdstippen verwachten we geen dusdanige drukte, dat we met blokken moeten gaan werken. Wel altijd vooraf reserveren, zodat we de drukte onder controle kunnen houden.

Is de baan waarop je speelt na de eindtijd nog steeds vrij, dan kan je doorspelen totdat de volgende mensen komen.

 

Op donderdagavond zijn er vanwege de training slechts 2 banen beschikbaar. Op zondagochtend zijn de banen niet beschikbaar vanwege kidstennis.

 

Via de Whatsapp groep 'LTC algemeen' zal Jos jullie op de hoogte proberen te houden wat betreft de bezetting van de banen. Als jullie niets horen, betekent dit dat er nog ruimte is. Ga geen afspraken maken in deze whatsapp groep, maar doe dit bij Jos persoonlijk.

 

We verwachten dat iedereen zijn verantwoordelijkheid neemt en wensen jullie weer veel plezier bij het tennissen.

Met sportieve groet van het bestuur,

Kees Bartelds

Joop Gelling

Nel Schaftenaar

Jack Pinkster

Ron Schaftenaar

JosKlungel

 


Nieuwe corona maatregelen van de overheid.

image

Het kabinet heeft besloten dat veel coronamaatregelen in Nederland worden verlengd tot en met woensdag 20 mei.
In de week vóór 20 mei beoordeelt het kabinet wat er voor de periode daarna nodig is.

Het verbod op evenementen blijft tot 1 september van kracht.

Het bestuur van LTC Oude Pekela hoopt dat u begrip heeft voor de ontstane situatie die niet geheel onverwacht komt.
Hoe de situatie na 20 mei zich ontwikkelt is afwachten.
Een uiterst vervelende situatie maar de gezondheid van een ieder staat voorop.

Zodra er meer bekend is vanuit onze vereniging wordt dat bekendgemaakt.


NLDoet 2020

image

Zaterdag 14 maart is onze jaarlijkse NLDoet dag.

Opgeven kan nog tot donderdag 12 maart, kan via de site van NLDoet of bij Johan Pander.

Aanvang is 10 uur.

Vorig jaar viel de deelname erg tegen, oorzaak???

Laten we er dit jaar voor zorgen dat we het seizoen goed kunnen beginnen met een schoon en verzorgd tennispark.

Voor een hapje en drankje wordt gezorgd.

 


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer vos1
Garage Vos in Oude Pekela
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
 

Mededelingen / Oproepen

Klaverblad Double Trouble toernooi is van 16 oktober t/m 24 oktober. Inschrijven is vanaf nu mogelijk!!! In "FOTOALBUM"staan nieuwe foto,s van de bouw nieuwe terrasoverkapping.

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2021 LTC Oude Pekela