Nieuwe corona maatregelen van de overheid.

image

Het kabinet heeft besloten dat veel coronamaatregelen in Nederland worden verlengd tot en met woensdag 20 mei.
In de week vóór 20 mei beoordeelt het kabinet wat er voor de periode daarna nodig is.

Het verbod op evenementen blijft tot 1 september van kracht.

Het bestuur van LTC Oude Pekela hoopt dat u begrip heeft voor de ontstane situatie die niet geheel onverwacht komt.
Hoe de situatie na 20 mei zich ontwikkelt is afwachten.
Een uiterst vervelende situatie maar de gezondheid van een ieder staat voorop.

Zodra er meer bekend is vanuit onze vereniging wordt dat bekendgemaakt.


NLDoet 2020

image

Zaterdag 14 maart is onze jaarlijkse NLDoet dag.

Opgeven kan nog tot donderdag 12 maart, kan via de site van NLDoet of bij Johan Pander.

Aanvang is 10 uur.

Vorig jaar viel de deelname erg tegen, oorzaak???

Laten we er dit jaar voor zorgen dat we het seizoen goed kunnen beginnen met een schoon en verzorgd tennispark.

Voor een hapje en drankje wordt gezorgd.

 


Algemene Ledenvergadering 2020

image

Donderdag 30 januari is de Algemene Ledenvergadering, aanvang is 20.00 uur.

Waar: In de kantine.

Agenda heeft u ontvangen op de mail.

We hopen op een grote opkomst.

Tot ziens op de ALV van 2020.

 


Amerikaans Mixtoernooi 2020

image

Beste tennisvrienden,

Namens de OGTB organiseert TC Wijchgelsheim te Schildwolde in februari

2020 het Amerikaans Mix toernooi. Dit toernooi is toegankelijk voor

leden van 18 jaar en ouder van verenigingen die zijn aangesloten bij

de OGTB.

Het toernooi zal worden gehouden op zaterdag 1 en zondag 2 februari

2020 in de tennishal in Winschoten aan de Hoorntjesweg.

Na opgave en betaling wordt iedereen persoonlijk geïnformeerd. Gezien

het aantal banen (3) is er  beperkte deelname. Zowel op de zaterdag

als op de zondag geldt een maximumaantal deelnemers van 24. Volgorde

van betaling na aanmelden is bepalend.

Aanvang is om 09.00 uur en einde rond 15.00 uur.

Kosten:

Het inleggeld bedraagt € 7,50 per persoon per dag.  U betaalt dus NIET

op de dag zelf. Opgaven zonder het bijbehorende bedrag worden niet

gehonoreerd. Mocht een deelnemer  verhinderd zijn op de speeldatum dan

mag hij of zij een gelijkwaardige vervanger inzetten.

Opgave:

U kunt zich per e-mail opgeven bij Frits Boven: f.boven@hetnet.nl  Men

geeft zich individueel op. Opgave voor beide dagen is mogelijk. Na

opgave per mail krijgt u eerst bericht of u mee kunt doen en nadat

betaling binnen is het officieel.

Graag in de aanmelding vermelden: naam, welke dag/dagen, speelsterkte

in de dubbel en van welke vereniging u lid bent.

De organisatie stelt de mix koppels samen

U kunt het inleggeld à 7,50 euro per dag overmaken op rekeningnummer

NL46INGB0002889113 ten name van F. Boven e/o A. Boven-Retsma, onder

vermelding van Amerikaans Mix Toernooi 2020 en uw naam.

De sluitingsdatum is  10 januari 2020

Voor nadere inlichtingen en opgave kunt u contact opnemen met Frits

Boven, via mail f.boven@hetnet.nl of bellen met 06-51110766

Met groeten namens TC Wijchgelsheim,

Klaas Klimp

 

Frits Boven


Nieuw toernooi bij LTC Oude Pekela, Voorjaarsmix.

image

Er is een nieuwe activiteit binnen onze vereniging.

In april en mei organiseren we een Voorjaarsmix, een Gemengd Dubbel competitie.

Er zal gespeeld worden in 2 poule,s, indeling gaat op sterkte!!

Speelavond is op dinsdag 31 maart, 7 en 21 april, 12, 19 en 26 mei.

aanvangstijden zijn 19.15 uur en 20.30 uur.

De inschrijfkosten bedragen € 12,50 pp

Aanmelden kan alleen via toernooi.nl, te vinden onder "Voorjaarscompetitie Mix 2020"

Maximaal 16 koppels, vol is vol!!!

Voor nadere info.......Harald de Lange of Martijn Harms.

 

 


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer vos1
Garage Vos in Oude Pekela
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
 

Mededelingen / Oproepen

Voorjaarscompetitie KNLTB voorlopig uitgesteld naar begin Mei....

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2021 LTC Oude Pekela