Heren 1 sluit seizoen af met overwinning op Westerbork

image

Heren 1 van LTC Oude Pekela heeft op 28 mei de competitie afgesloten met een overwinning op Westerbork en maakt zich nu klaar voor de toernooien en najaarscompetitie. Names de heren bedankt voor de support langs de zijlijn tijdens de thuiswedstrijden.


Aankomende woensdag een goed gevulde toss avond!

Kom aankomende woensdagavond 25 mei naar de wekelijkse toss avond! Deze woensdag staan er een hoop leuke activiteiten op de planning.

Het thema van deze week is: 'Schönes Deutschland' met Duitse braadworst en kartoffelsalat. Na afloop van het tossen wordt er om 20.30u een kleine feestelijke opening van het nieuwe terras gehouden om zo de vrijwilligers te bedanken die hier veel tijd en moeite in hebben gestoken. Dus wees welkom!

Voor de liefhebbers zal tevens de televisie afgestemd worden op Veronica om de finale van de Conference League met Feyenoord te kijken.


Meld je aan voor het Klaverblad LTC Oude Pekela Open!

De tijd is weer daar! De inschrijving voor het Klaverblad LTC Oude Pekela Open is van start gegaan. Nadat de edities van 2020 en 2021 helaas niet door konden gaan wegens het coronavirus mogen we dit jaar eindelijk weer het open toernooi organiseren.

Het toernooi staat bekend als de start van het nieuwe toernooiseizoen en we gaan er dit jaar weer vol goede moed tegenaan! Schrijf je via toernooi.nl in voor zaterdag 21 mei 20.00u om dit niet te missen. De start van het toernooi zal zijn op 4 juni en op 12 juni sluiten we het toernooi af.

Schrijf je in voordat het te laat is ;)


Thema's voor de toss-avonden bekend!

Afgelopen week werd er bekend gemaakt dat het aankomende toss-seizoen iedere maand een thema avond krijgt. De thema's voor het 2022 seizoen zijn als volgt:

 

20 april: 'Typisch Grunn' met Grunneger kouke, lever- en metworst

25 mei: 'Schönes Deutschland' met bratwurst und kartoffelsalat

29 juni: 'US open' met popcorn en broodjes hamburger

27 juli: 'Holiday' met luchtige hapjes en ijs

31 augustus: BBQ time.....

21 september: Seizoensafsluiting

En tot 2023: een verrassing ;)


Tennislessen zomerseizoen beginnen 7 april

Beste tennisleden,

 

De tennislessen van komend zomerseizoen starten alweer vanaf donderdag 7 april maar je kan op elk moment instromen. Dit geldt zowel voor de senioren als de junioren.

Net als voorgaande jaren kan je je weer opgeven middels het inschrijfformulier op de 'Lessen' pagina.

Voor diegene die nog niet eerder heeft deelgenomen aan de tennislessen is er de mogelijkheid om eerst een (gratis) proefles te nemen.

 

Tot ziens op de baan.

 

BJKoncept

Berend Jan Kremer

Tennistrainer B


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer verbidak
Verbidak
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer poortman
Poortman Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer prins
Prins Caravans
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
 

Mededelingen / Oproepen

Indien je oude olie of frituurvet wilt inleveren....dan is het verzoek om dit zelf in het vat te legen!!! Het vat staat in het opberghok. Sleutel hangt in de kantine. Let er even op dat er op de plastic flesje statiegeld staat!!

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2023 LTC Oude Pekela