KNLTB Competitie aanbod 2020 voorjaar.

image

Hierbij een overzicht van het competitie aanbod voorjaar 2020 van de KNLTB.

Informatie en opgave kan via Pieter Klungel.

Let op, voor 1 januari !!!


Klaverblad VT Wonen actie

image

Binnen enkele dagen zijn er een aantal leden binnen onze vereniging die een leuke attentie krijgen.

Vanuit Klaverblad Verzekeringen is er een consumentenactie waarbij een aantal leden een VT Wonen abonnement krijgen !

Dit houdt in dat deze mensen 5 VT wonen tijdschriften ontvangen.

Daarna stopt het abonnement vanzelf. Hier hoeft niets voor gedaan worden !

Wij hopen namens het bestuur dat je dit leuk vindt.

Als er mensen zijn die vinden dat wij hun gegevens niet door mogen geven conform de wet privacy, wil je dat kenbaar maken voor vrijdagmiddag 16 november a.s. voor 12.00 uur op het mailadres privacy@ltcoudepekela.nl

Het bestuur.

 


Vrijwilligersavond 2019

image

Opgave bij Ron Schaftenaar 

rnschaftenaar@outlook.com

Voor 20 oktober 2019


Oranje team Jeugd Kampioen!!!

image

Nadat het Oranje team in de KNLTB voorjaarscompetitie kampioen was geworden zijn ze ook in de KNLTB najaarscompetitie kampioen geworden.

Een fantastische prestatie van dit team, gefeliciteerd!!!

Op de bijgaande foto ziet u het team, staand van links naar rechts.

Birgit, Jasmijn, Mirte en Kirsten.

Zittend, Floor en Teun.

Jeugdcommissie LTC Oude Pekela.


LTC Leden succesvol in Veendam

image

Successen van LTC leden bij het Open Toernooi van Veendam.

Het zogenaamde Zechstein Veendam Open 2019.

Sandra de Vries behaalde met Chantal de Lange de eerste plaats in de categorie dames dubbel 7.

Rick Haan behaalde met Veendamster Liselot Weijer een tweede plaats in de categorie Gemengd dubbel 6.

Allen van harte gefeliciteerd met dit mooie resultaat.

Ons eigen Open Double Trouble toernooi begint ook al weer binnenkort.

Bij deze een mooie gelegenheid om je ook op te geven voor dit evenement.

Opgeven kan nog tot 29 september via toernooi.nl


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer vos1
Garage Vos in Oude Pekela
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
 

Mededelingen / Oproepen

Voorjaarscompetitie KNLTB voorlopig uitgesteld naar begin Mei....

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2021 LTC Oude Pekela