We mogen weer vrij tennissen!

Het kabinet heeft afgelopen vrijdag 14 januari besloten dat er versoepelingen mogelijk zijn. Dit betekent dat alle leden weer vrij mogen tennissen op het park! Er geldt geen maximale eindtijd en groepsgrootte meer, dubbelen en tennislessen zijn dus ook weer toegestaan. Helaas mag de kantine nog niet open.

Houd onze website of die van de KNLTB in de gaten voor verdere updates rondom het coronavirus.


Jongeren t/m 17 jaar mogen vanaf vandaag weer tot 20.00u vrij spelen en trainen

Het kabinet heeft besloten dat jongeren tot en met 17 jaar vanaf 11 januari tot 20.00 uur buiten kunnen sporten (vrij spelen en trainen) en onderlinge wedstrijden mogen spelen op de eigen club. Hiervoor geldt geen maximale groepsgrootte.

Helaas geldt er wel weer een aanscherping m.b.t. training voor volwassenen. Een leraar mag zich op 1,5 meter afstand slechts op één tweetal (bestaande uit twee volwassenen) richten. De leraar mag zich dus niet verplaatsen van tweetal naar tweetal.


Aanvullende coronamaatregelen tennis!

Helaas is de interpretatie van de maatregelen m.b.t. de mogelijkheid om te sporten in tweetallen dinsdagavond gewijzigd en aangescherpt. De Vereniging Sport en Gemeenten (VSG) heeft na overleg gisteren met VWS, NOC*NSF en Platform Ondernemers in Sport middels een brief aan gemeenten laten weten dat dubbelen niet is toegestaan. Dat heeft ook consequenties voor trainingen. Wij vinden dit jammer, want tennis en padel buiten kan veilig op 1.5 meter afstand.

Wat mag wel?

- Maximaal 2 volwassenen (vanaf 18 jaar) mogen met elkaar buiten sporten. Zij houden onderling 1.5 meter afstand. Tennis en padel met 2 volwassenen blijft mogelijk en kan veilig op 1.5 meter afstand. Twee spelers per baan, alleen enkelspel is dus toegestaan.

- Voor trainingen geldt maximaal 2 volwassenen (excl. trainer); meerdere groepen van 2 volwassenen mogen op dezelfde locatie trainen, zolang de groepen duidelijk zichtbaar met 1.5 meter afstand gescheiden zijn, bijvoorbeeld 2 spelers per baan. De groepen mogen niet gemengd worden. Een leraar mag van tweetal naar tweetal gaan en aanwijzingen geven, maar niet alle tweetallen in één keer instructies geven.


Corona update 20 december

- Dubbelen is toegestaan onder voorwaarden (o.a. 1,5 meter afstand houden en niet wisselen van baan)

- Lessen zijn mogelijk met twee spelers per baanhelft. De spelers dienen op één helft te blijven en 1,5 meter afstand te houden

- Wedstrijden, competities, tossen e.d. voor volwassenen is niet toegestaan

- Voor jeugd t/m 17 jaar zijn activiteiten binnen de vereniging toegestaan. Hierbij is ook geen maximale groepsgrootte.

- De kantine en kleedkamers blijven dicht. Toiletten mogen alleen gebruikt worden bij noodgevallen.

Kijk ook op https://corona.knltb.nl/nieuws/2021/12/corona-update-harde-lockdown-t-m-14-januari-buitensporten-mag-nog/ en https://corona.knltb.nl/knltb-corona-toolbox/verenigingen/veelgestelde-vragen/ voor meer informatie.

N.B. Er is intensief contact geweest met NOC*NSF en VWS en bovenstaand advies is in afstemming met deze partijen tot stand gekomen. Neem je verantwoordelijkheid, gebruik je gezonde verstand en geef elkaar de ruimte.


Grote Clubactie levert €435 op!

image

De Grote Clubactie heeft de vereniging een totaalbedrag van €435 opgeleverd. Iedereen bedankt voor het steunen van de vereniging!


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer poortman
Poortman Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
 

Mededelingen / Oproepen

Indien je oude olie of frituurvet wilt inleveren....dan is het verzoek om dit zelf in het vat te legen!!! Het vat staat in het opberghok. Sleutel hangt in de kantine. Let er even op dat er op de plastic flesje statiegeld staat!!

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2022 LTC Oude Pekela