Het tossen gaat weer beginnen!

Vanaf woensdag 30 maart gaan we weer wekelijks tossen! De toss-avond zal iedere woensdag om 19.00u beginnen, maar je bent vrij om te komen wanneer je wilt. Er worden meestal 4 rondes gespeeld van ieder 30 minuten. Alle speelniveaus zijn welkom en het zal een combinatie zijn van serieus en gezellig tennissen met zijn allen. Pieter Klungel en Jans Norder zullen zoals afgelopen jaar de organisatie van de avonden voor hun rekening nemen.

Zo nu en dan zal er een thema avond zijn, maar dit zal vooraf aangegeven worden. De kantine is tijdens de toss-avonden geopend en toeschouwers zijn natuurlijk altijd welkom!

Kom dus gezellig langs en/of doe mee!


Schoonmaakrooster 2022

image


Lege flessen actie voor Oekraïne

image

Daan Wageman was vandaag bij tennisvereniging LTC Oude Pekela. De tennisclub had aangegeven dat ze de actie voor Oekraïne wilden steunen. Daan, zijn zusje Sofie Wageman en buurjongen Levi Hamminga halen lege flessen op, om vervolgens het statiegeld te storten op giro 555.


Info omtrent ruilen schoonmaakrooster

Mochten de mensen die ingepland staan op het schoonmaakrooster willen ruilen, dan wordt jullie verzocht om dit zelf te doen. Alvast bedankt.


Terras overkapping bijna klaar

image

De terras overkapping is bijna klaar!


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer verbidak
Verbidak
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer prins
Prins Caravans
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer poortman
Poortman Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
 

Mededelingen / Oproepen

Indien je oude olie of frituurvet wilt inleveren....dan is het verzoek om dit zelf in het vat te legen!!! Het vat staat in het opberghok. Sleutel hangt in de kantine. Let er even op dat er op de plastic flesje statiegeld staat!!

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2023 LTC Oude Pekela