Clubkampioenschappen dubbel 2019

image

Van 24 juni t/m 29 juni zijn de clubkampioenschappen dubbel.

Het betreft Heren dubbel, Dames dubbel en Gemengd dubbel, indeling vind plaats op sterkte!!

De inschrijving sluit op maandag 17 juni.

Na afloop is er zaterdag een BBQ, 7,50 euro p.p.

Opgeven kan bij Pieter Klungel, inschrijflijst in de kantine of via toernooi.nl

De activiteitencommissie.


Interview met Armin Regensburger

Vraag 1:  Hoelang bent je al lid van LTC Oude Pekela?

Antwoord:  2018 Lid geworden

 

Vraag 2: Hoe bent je in aanraking gekomen met het tennissen en van wie heeft je het spel geleerd?

Antwoord:  Mijn vader speelde vroeger tennis

 

Vraag 3: Doe je buiten het tennis om nog andere sporten?

Antwoord:   Wakeboarden, fitness en motorrijden

 

Vraag 4: Wat is je leeftijd?

Antwoord:   33 jaar

 

Vraag 5: Is er ook nog iemand anders binnen je familie die tennist ?

Antwoord:   Mijn vader vroeger

 

Vraag 6: Wat vind je zo leuk aan tennissen ?

Antwoord:  Dat iedereen de sport kan beoefenen (jong/oud) zowel competitie gericht of gewoon voor je plezier

 

Vraag 7: Wat voor werk doe je?

Antwoord:  Samensteller lasser in de metaalsector

 

Vraag 8: Hoe zie je je zelf over 10 jaar sportief gezien?

Andwoord:   Nummer 1 van de wereld laugh  (grapje). Hopelijk nog steeds super fanatiek en nog een stuk beter in mijn spel

 

Vraag 9: Heb je nog leuke ideeën voor onze vereniging?

 

Antwoord:  Niet echt, misschien nog een app groep voor de fanatieke tennissers

 

Vraag 10: Doe je ook mee met een tenniscompetitie ?

Antwoord:  Wintercompetitie wel gespeeld, voorjaarscompetitie was ik te laat met inschrijven maar ga wel weer competitie spelen

 

Vraag 11: Zo ja welke en waarom (wat is er zo bijzonder aan deze comp.)

Antwoord:  Wintercompetitie Oude Pekela voor de gezelligheid en tenniservaring op doen (metertjes maken)

 

Vraag 12: Doe je wel eens mee met tennistoernooien?

Antwoord:  Ja, zoveel mogelijk

 

Vraag 13: Zo ja welke toernooien en waarom speciaal deze toernooien?

Antwoord: Gewoon willekeurig om ervaring op te doen en heel goed te worden

 

Vraag 14: Wat zou er veranderd moeten worden bij LTC Oude Pekela? En waarom?

Antwoord: Nog wat kort bij de club om dat goed te kunnen beoordelen

 

Vraag 15: Wat zou er juist niet veranderd moeten worden bij LTC Oude Pekela? En waarom?

Antwoord: Zie antwoord vorige vraag

 

Vraag 16: Wat is uw mooiste vakantie land? En waarom?

Antwoord: Australie, 1 jaar lang met mijn 2 beste vrienden, fantastische ervaring

 

Vraag 17: Wat zijn voor jou leuke momenten op het tennispark?

Antwoord: Als het lekker druk en gezellig is en als ik lekker heb gespeeld

 

Vraag 18: Wat mis je bij onze vereniging?

 

Antwoord: Misschien nog iets meer aandacht voor jongens die fanatiek willen spelen

 

Vraag 19: Wat doe je nog meer in je vrije tijd ?

 

Antwoord: Werk, sport en mijn kleine man (genieten van mijn gezin)

 

Voorkeur van:

 

Tennis  of  Voetbal

Antwoord: Tennis                       

                              

Federer of Nadal

Antwoord: Federer                                                

                         

Heerenveen  of  FC Groningen

Antwoord: FC Groningen maar eigenlijk Cambuur laugh

                                   

Tennisles   of  zelf tennissen

Antwoord: Zelf tennissen

 

Leeuwarden of Groningen

Antwoord: Leeuwarden

 

Wie zou u voor het volgende interview willen voordragen?

Antwoord:  Patti Sanders


Tossen 2019

image

Op woensdag 1 mei beginnen we weer met Tossen.

Iedere woensdag aanvang 18.30 uur.

Als voorbereiding hierop organiseren we op woensdag 24 april een Tie break Toss. Aanvang 18.30 uur.

Je hoeft je niet op te geven. het enige wat je moet doen........is komen!!

activiteitencommissie 

 


Zomerlessen 2019.

image

De zomerlessen voor de jeugd en de senioren gaan weer van start vanaf 11 april.

Het gaat om 16 lessen tot aan oktober. Trainer is Berend Jan Kremer.

De trainingen zijn op donderdagavond. Soms is in overleg ook een andere avond mogelijk.

Heb je belangstelling? Geef je voor 1 april op bij Kees bartelds. Mail keesbartelds@ziggo.nl of bel 06-36395135.


NLDoet 2019

image

Zaterdag 16 maart is onze jaarlijkse NLDoet dag.

Opgeven kan nog tot donderdag 14 maart, kan via de site van NLDoet of bij Johan Pander.

Aanvang is 10 uur.


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer schroder
Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer hetdokhuis
Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
Meer vos
Garage Vos in Oude Pekela
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer sbc
Solution Business Center Veendam.
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer harms
Vishandel Harms in Oude Pekela
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer eiten
Reclame-adviesbureau Th. Eiten
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
 

Mededelingen / Oproepen

Vanaf 26 oktober baan reserveren als u wilt tennissen. In de avonduren zijn er tijdsblokken 18.00-20.00 uur, 20.00-21.15 uur en vanaf 21.15 uur tot .......Maximaal een week van te voren reserveren!!! Reserveren via Jos Klungel 06-16459413

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2020 LTC Oude Pekela