Clubkampioenschappen 2018.

image

Beste Tennisvrienden,

 

Van 3 tot en met 16 september organiseren wij wederom onze clubkampioenschappen. De volgende onderdelen zullen gespeeld worden:

 

Heren enkel poule A, B en C

Dames enkel

Heren dubbel

Dames dubbel

Gemengd dubbel

 

De clubkampioenschappen is voor alle niveaus. Der wordt rekening gehouden met de diverse speelsterktes.

Opgave kan via www.toernooi.nl

Op toernooi.nl kunt je zoeken op Oude Pekela, daar zie je clubkampioenschappen staan.

 

De inschrijving sluit op maandag 20 augustus.

 

Je kunt je ook opgeven bij één van de leden van de activiteitencommissie.

 

Voor vragen, neem contact op met de activiteitencommissie.

 

Activiteitencommissie LTC Oude Pekela.


Dazenvanger

image

Er zijn 2 zelfgemaakte dazenvangers ( Steekmuggen ) opgehangen op ons tennispark.

We hopen op deze manier dat er minder overlast zal zijn.

Het idee kwam van Arie Bronsema, die zag op internet dat er een goedkope oplossing voor was.

Het is uiteraard even afwachten of het systeem werkt. 


Kampioen Veendam Noord Oost Open damesdubbel categorie 8.

image

Laura Norder heeft samen met haar partner Sandra de Vries het Veendam Noord Oost Open gewonnen.

In de categorie damesdubbel 8 wonnen ze de finale in drie sets.

Van harte gefeliciteerd met dit resultaat!!!

Op de foto ziet u Laura links staan met rechts naast haar Sandra.


Interview met Harm-Jan Wageman

Vraag 1: Hoelang bent je al lid van LTC Oude Pekela?

Antwoord:  Sinds de zomer van 2016.

Vraag 2: Hoe bent je in aanraking gekomen met het tennissen en van wie heeft je het spel geleerd?

Antwoord:  Tijdens de zomerstop van korfbal en voetbal ben ik een balletje gaan slaan met Sven. Al doende leert men, ben wel voornemens om nog tennislessen te nemen.

Vraag 3: Doe je buiten het tennis om nog andere sporten?

Antwoord:  Ja, korfbal.

Vraag 4: Wat is je leeftijd?

Antwoord:  26 jaar.

Vraag 5: Is er ook nog iemand anders binnen je familie die tennist ?

Antwoord:  Mijn vriendin en schoonfamilie.

Vraag 6: Wat vind je zo leuk aan tennissen ?

Antwoord:  Diverse sport, zowel enkel als dubbel. Je bent niet aan tijden gebonden, spelen met wie je wilt en wanneer je wilt. Daarnaast de gemoedelijke sfeer bij LTC.

Vraag 7: Wat voor werk doe je?

Antwoord:  Financial controller bij RegioIsolatie.

Vraag 8: Hoe zie je je zelf over 10 jaar sportief gezien?

Andwoord:  In de toekomst zou ik ooit nog wel eens competitie willen spelen.

Vraag 9: Heb je nog leuke ideeën voor onze vereniging?

Antwoord:  Nee.

Vraag 10: Doe je ook mee met een tenniscompetitie ?

Antwoord:  Ja.

Vraag 11: Zo ja welke en waarom (wat is er zo bijzonder aan deze comp.)

Antwoord:  Ik heb deelgenomen aan de wintercompetite.

Vraag 12: Doet je wel eens mee met tennistoernooien?

Antwoord:  Ja, maar beperkt.

Vraag 13: Zo ja welke toernooien en waarom speciaal deze toernooien?

Antwoord:  Toernooien in pekela en eventueel daarbuiten afhankelijk van de speelweek.

Vraag 14: Wat is uw mooiste vakantie land? En waarom?

Antwoord:  Jamaica, mooie stranden, veel groen, goed weer en ontzettend leuke mensen.

Vraag 15:Wat zijn voor jou leuke momenten op het tennispark?

Antwoord:  Het spelen van wedstrijdjes, tossen en de gezelligheid.

Vraag 16: Wat doe je nog meer in je vrije tijd ?

Antwoord:  Korfbal daarnaast leuke dingen doen met vrienden/familie.

Voorkeur van:

Tennis  of  Korfbal

Antwoord:  Korfbal       

                              

Nadal  of  Federer

Antwoord:  Federer                            

                         

Ajax  of  FC Groningen

Antwoord:  Feyenoord

                                   

Tennistoernooi   of  Tenniscompetitie

Antwoord:  Competitie              

 

Zomer  tennis  of  winter tennis

Antwoord:  Zomer

 

Wie zou u voor het volgende interview willen voordragen?

Antwoord:  Joke Sanders


Team Pekela 3 kampioen in de V&W competitie B poule.

image

Het verslag is ingezonden door de teamleider van Pekela 3, Jans Norder.

LTC 3 heeft het kampioenschap behaald in de B-poule van de V & W competitie.

Achteraf zijn wij de competitie gestart tegen onze concurrent, te weten Uneswido uit Onstwedde. Met een 2 -2 gelijkspel, overigens een zeer terechte uitslag, werd aangegeven dat de onderlinge verschillen niet groot waren. Dit is tot aan de laatste competitiedag ook zo gebleven.

De laatste wedstrijden werden door ons met vrij grote verschillen gewonnen. Het verschil met Uneswido werd kleiner. Aangezien wij de laatste wedstrijd een week eerder hadden gespeeld, gezien de start van ons Klaverblad open toernooi, en hadden gewonnen met 4 – 0 tegen WTC Winschoten, stonden we twee punten los van Uneswido. Zij moesten met 4 – 0 winnen om kampioen te worden, of 3 – 1 te winnen voor een beslissingswedstrijd.

De donderdag waren wij met het gehele team op ons park inzake ons toernooi, toen we werden verrast met de 3 – 1 nederlaag van Uneswido tegen Stirum. Hier werd meteen een biertje op gedronken.  Heel sportief werd de verrassing aan ons doorgegeven door de aanvoerder van Uneswido, te weten Jan Roelfsema. Hij belde naar de kantine van onze vereniging om de uitslag door te geven.

Het viel ons wel op dat de speelsterkte in de V & W competitie behoorlijk was toegenomen. Veel spelers hebben deelgenomen aan ons toernooi en kwamen in verschillende speelsterktes uit.

Buiten het kampioenschap hebben wij een uiterst spannende, leuke en vooral ook gezellige competitie gespeeld. De onderlinge sfeer was prima en de contacten met de andere tennisverenigingen was perfect.

Op dit moment weten wij dat voor het volgend seizoen de V & W competitie wellicht in het gedrang kan komen. Wij zullen dit afwachten, als team staan we er weer klaar voor.

Wij willen ook nog alle vrijwilligers bedanken die er voor hebben gezorgd dat wij deze competitie konden spelen, zoals deze is verlopen.

Team LTC 3,

Arie Bronsema, Peter Weering, Hans Boerema, Heino Groen, Martijn Harms en Jans Norder.

( Harrald bedankt dat je ook een keer bent ingevallen )


Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer sbc
Solution Business Center Veendam.
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer harms
Vishandel Harms in Oude Pekela
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer vos
Garage Vos in Oude Pekela
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer schroder
Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer hetdokhuis
Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer eiten
Reclame-adviesbureau Th. Eiten
 

Mededelingen / Oproepen

KNLTB Voorjaarscompetitie voorlopig uitgesteld ....NLDoet vind voorlopig plaats in Juli . Hou de website in de gaten voor eventueel nieuw nieuws.

 

KNLTB Voorjaarscompetitie 2020

ad 5

KNLTB Voorjaarscompetitie indeling is bekend. 4 LTC teams doen dit jaar mee waaronder 1 jeugdteam!!! Indeling en wedstrijden staan onder de link "Competitie". Alle thuiswedstrijden staan ook in de agenda.

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Harry en Marian Scholtens 0621316654
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2020 LTC Oude Pekela