Tennislessen

image
Berend-Jan Kremer

Tennistrainer B

Na mijn studie Bouwkunde aan de TU in Delft ben ik samen met mijn vrouw in Zuidlaren gaan wonen.
Wij hebben samen 2 zoons (20 en 18 jaar).
Ik heb met veel plezier als projectleider en tekenaar bij verschillende architectenbureaus in het Noorden gewerkt.
Van jongs af aan ben ik een echte tennisfanaat.
Ik ben opgegroeid met de tennislegenden Borg, Mc Enroe, Agassi. Nu behoort Roger Federer tot één van mijn favorieten.
Na het behalen van mijn tennisleraar licentie A in 2014 ben ik me gaan richten op het geven van tennislessen.
En ik kan nu zeggen dat ik destijds een goede keuze heb gemaakt om mijn hart te volgen en voor een carrière switch heb gekozen.
Ik volg de nieuwste tennisontwikkelingen op de voet, sta veel op de baan en ben dagelijks bezig mezelf te blijven ontwikkelen als tennistrainer.
Zo heb ik in 2018 de trainerslicentie B gehaald. Afgelopen winter ben ik gevraagd om de lessen in Oude Pekela te verzorgen.
Na wederzijdse tevredenheid gaan we de samenwerking voortzetten.
Ik vind het ontzettend leuk dat ik de leden van LTC Oude Pekela ook dit jaar weer les mag geven.
Door jullie veel tips en tricks te geven om het spel nog beter te gaan spelen en middels vele spelvormen hoop ik jullie nog enthousiaster te maken voor het tennisspel dan jullie nu al zijn.
Ik hoop dit op een leuke en leerzame manier te bewerkstelligen, waarbij het hoofddoel uiteraard is om jullie het tennisspel zowel technisch als tactisch nog beter te leren spelen!
Ik daag jullie hierbij uit om het beste uit jezelf en je tennisspel te halen!

Tot ziens op de tennisbaan!

Elke donderdag met uitzondering van feestdagen en vakantie,s is er les van 17.00 uur tot 21.00 uur.
De jeugd krijgt les van 17.00 uur tot 19.00 uur en de senioren van 19.00 uur tot 21.00 uur

Voor informatie of vragen: mail naar keesbartelds@ziggo.nl. of bellen 06-36395135

Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer sbc
Solution Business Center Veendam.
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
Meer hetdokhuis
Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer eiten
Reclame-adviesbureau Th. Eiten
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer schroder
Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer harms
Vishandel Harms in Oude Pekela
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer vos
Garage Vos in Oude Pekela
 

Mededelingen / Oproepen

KNLTB Voorjaarscompetitie voorlopig uitgesteld ....NLDoet vind voorlopig plaats in Juli . Hou de website in de gaten voor eventueel nieuw nieuws.

 

KNLTB Voorjaarscompetitie 2020

ad 5

KNLTB Voorjaarscompetitie indeling is bekend. 4 LTC teams doen dit jaar mee waaronder 1 jeugdteam!!! Indeling en wedstrijden staan onder de link "Competitie". Alle thuiswedstrijden staan ook in de agenda.

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Harry en Marian Scholtens 0621316654
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting


Oude Pekela
weeronline.nl Altijd jouw weer

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2020 LTC Oude Pekela