Lid worden van LTC Oude Pekela

Op de banen van LTC Oude Pekela kun je het hele jaar tennissen! Heb je interesse? Kom dan eens langs op woensdag tijdens een toss-avond of donderdagavond tijdens de tennislessen!

De contributietarieven voor 2020 zijn:

  • Junior t/m 17 jaar € 50,00
  • Senior € 100,00
  • Gezin € 220,00

    Overgang van junior naar senior is in het kalenderjaar dat je 18 jaar wordt.

    Voor eerstejaars leden die lessen nemen bij onze trainer geldt, dat ze het eerste jaar alleen de lessen en geen contributie hoeven te betalen.

  • Winterlidmaatschap 1 oktober t/m 31 maart (excl.bondslidmaatschap) € 60,00
  • Competitielidmaatschap € 25,00

    Alleen voor het spelen tijdens competitiedagen in de KNLTB-competitieteams voor mensen die al lid zijn van een andere club.

    Wil jij of je kind lid worden van LTC Oude Pekela?

    Download dan het onderstaande inschrijfformulier ( onderaan op deze pagina ) en stuur het ingevuld en inclusief pasfoto naar de ledenadministratie:

  • Jos Klungel
  • Parklaan 104
  • 9675AD Winschoten
  • josklungel@hotmail.com
  • 06-16459413

    Dagkaart

    Een dagkaart kost € 5,00. Verkrijgbaar bij Nel Schaftenaar,
    tel nr: 06-25462027

    Opzeggen

    Beëindiging van het lidmaatschap kan alléén schriftelijk bij de ledenadministratie en vóór 1 december van het lopende contributiejaar. Bij niet tijdig opzeggen blijf je het komende kalenderjaar lid.

    Donateur

    Degenen die onze club een warm hart toedragen kunnen al donateur worden voor € 10,00

    Aanmelden kan bij de ledenadministratie.

     

  • Hoofdsponsor

    Klaverblad Verzekeringen

     

    Sponsors

    Meer krans
    Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
    Meer futurama
    Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
    Meer hoti1
    Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
    Meer graankorrel
    De Graankorrel Oude Pekela
    Meer jackys
    Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
    Meer poortman
    Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
    Meer meinardi
    Meinardi Winschoten
    Meer kregel
    Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
    Meer groenoord
    Groenoord in Oude Pekela
    Meer klaverblad
    Klaverblad Verzekeringen
    Meer harms
    Vishandel Harms in Oude Pekela
    Meer hypotheekE
    Hypotheek Expert Jack Pinkster
    Meer fleur
    Boetiek Fleur in Oude Pekela
    Meer fortune
    Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
    Meer arends
    Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
    Meer becker
    Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
    Meer vos
    Garage Vos in Oude Pekela
    Meer pekelahof
    Brasserie- Restaurant Pekelahof
    Meer sportstroom
    Sportstroom
    Meer valkema
    Valkema sportwinkel Veendam
    Meer brokschmidt
    Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
    Meer haan
    Haan Personeelsdiensten
    Meer hetdokhuis
    Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
    Meer cevdet
    Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
    Meer schroder
    Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
    Meer sbc
    Solution Business Center Veendam.
    Meer kok
    Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
    Meer rabobankzog
    Rabobank Zuid Oost-Groningen
    Meer huizing
    Slagerij Huizing te Oude Pekela
    Meer borg
    Borgtechniek B.V. Winschoten
    Meer zuur
    Woninginrichting Zuur Oude Pekela
    Meer autohuiz2
    Autohuiz BV
    Meer eiten
    Reclame-adviesbureau Th. Eiten
    Meer hofenheukers
    PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
    Meer luckstar
    LuckyStar casino te Oude Pekela.
    Meer logohout
    In,t Hout sierconstructies
     

    Mededelingen / Oproepen

    KNLTB Voorjaarscompetitie voorlopig uitgesteld ....NLDoet vind voorlopig plaats in Juli . Hou de website in de gaten voor eventueel nieuw nieuws.

     

    KNLTB Voorjaarscompetitie 2020

    ad 5

    KNLTB Voorjaarscompetitie indeling is bekend. 4 LTC teams doen dit jaar mee waaronder 1 jeugdteam!!! Indeling en wedstrijden staan onder de link "Competitie". Alle thuiswedstrijden staan ook in de agenda.

     

    Gebruik AED

    ad 5

    Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

    Ron Schaftenaar 0611345121
    Aron Schaftenaar 0631367972
    Harry Kroon 0610527676
    Johan Pander 0612041693
    Gina Norder 0638747876
    Jack Pinkster 0625060335
    Chantal de Lange 0650210593
    Harald de Lange 0618130466
    Wicher van Achteren 0634244511
    Harry en Marian Scholtens 0621316654
    Kees Bartelds 0636395135
    Corrie van Oeveren 0621857488
    Toti Hof 0630801960
    Klaas Jan Hulsebos 0651763769

    Stappenplan gebruik AED
    1. Bel 112
    2. Adres is Raadhuislaan 105a
    3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

     

    Weersverwachting


    Oude Pekela
    weeronline.nl Altijd jouw weer

     

    Uitgelicht

    KNLTB

    image
     
     

    Copyright © 2020 LTC Oude Pekela