Toss 2021

image
  • Woensdag Tossen
Aanvang Toss 18.30 uur.

Je bent ook als niet lid welkom om eens vrijblijvend mee te spelen op de tossavond.

Hoofdsponsor

Klaverblad Verzekeringen

 

Sponsors

Meer pekelahof
Brasserie- Restaurant Pekelahof
Meer krans
Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
Meer klaverblad
Klaverblad Verzekeringen
Meer rabobankzog
Rabobank Zuid Oost-Groningen
Meer hoti1
Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
Meer borg
Borgtechniek B.V. Winschoten
Meer vos1
Garage Vos in Oude Pekela
Meer hofenheukers
PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
Meer haan
Haan Personeelsdiensten
Meer fleur
Boetiek Fleur in Oude Pekela
Meer cevdet
Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
Meer becker
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
Meer groenoord
Groenoord in Oude Pekela
Meer futurama
Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
Meer hypotheekE
Hypotheek Expert Jack Pinkster
Meer fortune
Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
Meer graankorrel
De Graankorrel Oude Pekela
Meer valkema
Valkema sportwinkel Veendam
Meer autohuiz2
Autohuiz BV
Meer jackys
Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
Meer luckstar
LuckyStar casino te Oude Pekela.
Meer zuur
Woninginrichting Zuur Oude Pekela
Meer kregel
Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
Meer brokschmidt
Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
Meer poortman
Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
Meer logohout
In,t Hout sierconstructies
Meer huizing
Slagerij Huizing te Oude Pekela
Meer sportstroom
Sportstroom
Meer kok
Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
Meer meinardi
Meinardi Winschoten
Meer arends
Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
 

Mededelingen / Oproepen

Indien je oude olie of frituurvet wilt inleveren....dan is het verzoek om dit zelf in het vat te legen!!! Het vat staat in het opberghok. Sleutel hangt in de kantine. Let er even op dat er op de plastic flesje statiegeld staat!!

 

Gebruik AED

ad 5

Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

Ron Schaftenaar 0611345121
Aron Schaftenaar 0631367972
Harry Kroon 0610527676
Johan Pander 0612041693
Gina Norder 0638747876
Jack Pinkster 0625060335
Chantal de Lange 0650210593
Harald de Lange 0618130466
Wicher van Achteren 0634244511
Marian Scholtens 0621316654
Harry Scholtens 0620628890
Kees Bartelds 0636395135
Corrie van Oeveren 0621857488
Toti Hof 0630801960
Klaas Jan Hulsebos 0651763769

Stappenplan gebruik AED
1. Bel 112
2. Adres is Raadhuislaan 105a
3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

 

Weersverwachting

 

Uitgelicht

KNLTB

image
 
 

Copyright © 2021 LTC Oude Pekela