image












    Hoofdsponsor

    Klaverblad Verzekeringen

     

    Sponsors

    Meer groenoord
    Groenoord in Oude Pekela
    Meer schroder
    Tweewielercentrum Schroder Oude Pekela.
    Meer borg
    Borgtechniek B.V. Winschoten
    Meer graankorrel
    De Graankorrel Oude Pekela
    Meer valkema
    Valkema sportwinkel Veendam
    Meer haan
    Haan Personeelsdiensten
    Meer poortman
    Poortman Euronics Electronicazaak in Oude Pekela.
    Meer rabobankzog
    Rabobank Zuid Oost-Groningen
    Meer hetdokhuis
    Apotheek Het Dokhuis in Oude Pekela
    Meer pekelahof
    Brasserie- Restaurant Pekelahof
    Meer autohuiz2
    Autohuiz BV
    Meer krans
    Krans Sloopwerken Stadskanaal en Nieuw-Buinen
    Meer luckstar
    LuckyStar casino te Oude Pekela.
    Meer logohout
    In,t Hout sierconstructies
    Meer harms
    Vishandel Harms in Oude Pekela
    Meer brokschmidt
    Schoen-service Brokschmidt te Oude Pekela
    Meer becker
    Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela
    Meer jackys
    Kapsalon Jackys in Oude Pekela.
    Meer hoti1
    Hoti stucadoorsbedrijf 06-38029259
    Meer hypotheekE
    Hypotheek Expert Jack Pinkster
    Meer zuur
    Woninginrichting Zuur Oude Pekela
    Meer eiten
    Reclame-adviesbureau Th. Eiten
    Meer klaverblad
    Klaverblad Verzekeringen
    Meer huizing
    Slagerij Huizing te Oude Pekela
    Meer kregel
    Kregel Bouwmarkt in Oude Pekela
    Meer hofenheukers
    PrengerHoekman voorheen Hof en Heukers Fysiotherapie Oude Pekela
    Meer kok
    Jeroen Kok Las en Onderhoudsbedrijf 06-46722333
    Meer futurama
    Futurama De doe het zelf shop Van Oude Pekela
    Meer meinardi
    Meinardi Winschoten
    Meer fortune
    Fortune Coffee Regio Blauwestad Julianalaan 1a Scheemda
    Meer sbc
    Solution Business Center Veendam.
    Meer cevdet
    Pizzeria Cevdet in Oude Pekela
    Meer arends
    Arends schilderbedrijf te Oude Pekela.
    Meer vos
    Garage Vos in Oude Pekela
    Meer fleur
    Boetiek Fleur in Oude Pekela
     

    Mededelingen / Oproepen

    Oprichter en eerste voorzitter LTC Oude Pekela Dhr. P.F. Reddingius overleden, wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de vereniging hebben we een kaart gestuurd.

     

    AED Cursus 11 januari 2020

    ad 5

    Klaas-Jan Hulzebos heeft een AED cursus + les reanimatie gegeven in de kantine, Klaas-Jan bedankt voor het op een fijne en prettige manier geven van deze cursus!!!

     

    Gebruik AED

    ad 5

    Onderstaande leden zijn getraind om de AED te gebruiken

    Ron Schaftenaar 0611345121
    Aron Schaftenaar 0631367972
    Harry Kroon 0610527676
    Johan Pander 0612041693
    Gina Norder 0638747876
    Jack Pinkster 0625060335
    Chantal de Lange 0650210593

    Stappenplan gebruik AED
    1. Bel 112
    2. Adres is Raadhuislaan 105a
    3. Waarschuw/bel één van de bovenstaande leden

     

    Weersverwachting


    Oude Pekela
    weeronline.nl Altijd jouw weer

     

    Uitgelicht

    KNLTB

    image
     
     

    Copyright © 2020 LTC Oude Pekela